Načerpejte novou energii a vydejte se do rodinného hotelu Pelikán *** v Mariánských Lázních. Zažijete dny plné odpočinku. Těšte se na sladké překvapení, bazén s vířivkou, masáže a wellness procedury.

Neopakovatelná lázeňská atmosféra

Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády, půvabné pavilony a příjemné kavárny. Město obdařené léčivými minerálními prameny a jedinečnou atmosférou, kterou si každý rok přijíždějí vychutnat tisíce návštěvníků.

Léčebné prameny obklopené nádhernou architekturou a všudypřítomná klidná atmosféra vás jistě nadchnou. V lázních a jejich okolí se můžete těšit na více než 40 minerálních pramenů. 6 pramenů má blahodárné a léčivé účinky, jsou jimi například Rudolfův pramen, známý Ferdinandův pramen nebo nejstarší Křížový pramen.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ilona F.)

S ubytováním jsme byli spokojeni, odpovidalo popisu Jidlo bylo průměrné. Pokud jste přišli na snídani později, výběr byl menší, protože jídlo nebylo doplněné.

Skvělé (Dana B.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Klidné prostředí, personál ochotný, strava dobrá. Chybělo venkovní posezení. Před hotelem pouze 1 lavička se stolem. Toto místo využívali kuřáci. Na pokoji nebyla lednička.

Skvělé (Irena K.)

Personál hotelu příjemný, vstřícný, pokoje čisté. Jediné, co mě trochu nepříjemně překvapilo, bylo otevírání oken. Po otevření mi dalo opravdu hodně práce okno zas zavřít, zub času je znát :-) Kuchyně byla v pořádku, porce pro ženu nebo dítě příliš veliké, ale většině mužů to bude vyhovovat. Ceny dalšího občerstvení příjemně nízké, uvítala bych, kdyby se v nabídce nacházelo i lepší (dražší) víno. V blízkosti hotelu stanoviště MHD, možnost spousty výletů. V poměru kvalita a cena se jedná skutečně o skvělou volbu :-)

Skvělé (Ivana H.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, vše nabízené bylo splněno, personál ochotný, ale při výdeji večeří dlouhé čekání. Okolí plné zajímavostí. Pobyt doporučujeme.

Skvělé (Nikola J.)

Ubytování odpovídalo tříhvězdičkovému hotelu. Jen bych toto ubytování nezařazovala do wellness pobytů. Jednalo se o ubytování s možností masáže, ale jako wellness pobyt bych si představovala něco jiného.

Vynikající (Jiřina L.)

Líbilo, odpovídalo, ano obdrželi jsme vše slíbené, jídlo bylo vynikající, odpovídající 2. cenové skupině, personál ochotný a milý. Doporučujeme každému, kdo si potřebuje odpočinout, nic mu tam nebude chybět.

Vynikající (Marie B.)

Příjemné prostředí hotelu, vše co bylo uvedeno v kupónu bylo splněno, strava dobrá. Personál hotelu přátelský a ochotný.

Skvělé (Martin H.)

Se službami obecně jsme byli spokojeni. Jediné, co trošku drhlo bylo místo v restauraci v době večeří a snídaní.

Vynikající (Pavlína P.)

Krásný hotel, prostorný pokoj s pravidelným každodenním úklidem a výborné jídlo. Byli jsme velmi spokojeni.

Vynikající (Paulína T.)

My sme boli maximálně spokojný. Čo sa týká ubytovania - čisté, útulné, personál milý, ochotný. Raňajky bohaté, večere slušné porcie. Navštiviť Karlove Vary, Františkové lázně.