Skvělá dovolená plná klidu a pohody na Vysočině. Ubytujte se ve 3* Hotelu Medlov a užijte si privátní vířivku na střeše hotelu, masáž lávovými kameny i jedinečnou rumovou degustaci zakončenou čokoládovým dezertem.

Skvělá kuchyně i vůně kvalitních rumů

Čeká vás polopenze se snídaní formou bufetu, večeře pak nabídne bohatě naložené švédské stoly. Místní restaurace využívá lokální sezonní potraviny, stranou nezůstávají ani tradiční speciality.


Propadli jste kouzlu lahodné chuti rumu? Pak určitě nemůžete vynechat rumovou degustaci s rumy Havana Club, Diplomatico, Malteco a další.

Až 23 let zrání ve staletých sudech, láska a tradiční metody přípravy. Vychutnejte si jedinečné rumy, které potěší všechny vaše smysly.


Odpočinek ve vířivce i mnoho dalších výhod

Pokud si chcete pobyt užít na maximum, určitě využijte variantu s relaxační masáží lávovými kameny a privátní vířivkou, která vám kromě relaxace nabídne také krásný výhled na okolní krajinu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie P.)

Prostředí hotelu bylo poplatné době vzniku - socialistická stavba, na pokoji bylo čisto, strava chutná, wellness dobrý (nejlepší vířivka na střeše), personál se snažil, ale domluva byla těžší, neboť někteří plně nerozuměli a neuměli česky. Počasí nám nevyšlo, téměř celý víkend pršelo.

Skvělé (Bedřich V.)

Celkově jsme spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Personál hotelu byl příjemný.

Skvělé (Vlasta J.)

V hotelu se nám líbilo. Pokoj byl sice skromně, ale účelně a hezky zařízený. Všude bylo i čisto. Pokoj odpovídal obrázkům v nabídce. Jídlo bylo dobré, v dostatečném množství a jeho doplňování jídel bylo po celé době podávání. Wellness byl dobrý, koupel s následnou masáží jsme si dokonale užívali. Personál by ochotný a nám vždy vycházel vstříc. Jen bych doporučila změnit oblečení obsluhy při podávání jídel a uklízení nádobí. Trika a rifle vypadají velmi neprofesionálně. Okolí bylo velmi hezké a v blízkosti se nabízí i dost dalších aktivit. Určitě doporučuji i ostatním.

Vynikající (Nikola L.)

Byla jsem velmi spokojená s pobytem. Personál milý, ochotný. Služby wellness perfektní, hlavně pan masér. Strava v hotelu, taky výborná, bylo vždy z čeho vybírat. Jediný mínus bych viděla, že hotel není moderní, nábytek je velmi starý.

Skvělé (Irena D.)

Prostředí hotelu pěkné, zařízení ale již mírně zastaralé. Chyběl stolek na balkoně, postele rozvrzané a rozjíždějící se matrace, televize starší než mé dospělé děti, bez dálkového ovládání, fungovaly jen čtyři programy - a nebyly to ty nejsledovanější. Zato personál velmi milý a ochotný, wellness příjemné, jídlo chutné. Jen večeře mohly být trochu nápaditější, pestřejší, ovšem snídaně byly vskutku bohatýrské, vynikající. Celkový dojem dobrý.

Vynikající (Blanka M.)

Vše bylo v pořádku. Prostředí hotelu se nám líbilo, všude bylo čisto a příjemný personál. Hotel se nachází blízko lesa a rybníku kde je klid a pohoda.

Skvělé (Eva G.)

Zdlhava komunikacia s recepciou pri rezervacii, vsetko treba potvrdzovat pisomne emailom. Ihned zauctovany poplatok za parkovne bez ohladu na to, ze ste nemuseli prist autom a to este navyse so zimnym priplatkom za udrzbu parkoviska co nebolo ani trochu odhrnute nehovoriac o prijazdovej ceste ktora sa vobec neudrziava lebo v chranenej oblasti uhrnace nejazdia, za poslednych 5 rokov sa tam zmenil len majitel a virivku dali na strechu a niekde vymenili plastove okna, inak je to stale chatrajuca budova ROH. Strava bola dobra, v hoteli nepoziciavaju ziadne zimne sportove vybavenie, najblizsie v novom meste.

Vynikající (Jan S.)

Personál, strava, wellness - velmi spokojeni. Ubytování - průměrné, matrace, koberce pamatují minulé století. Okolí hotelu - pěkné prostředí, rybník, lodičky. Dětské hrací prvky - zastaralé a poškozené.

Vynikající (Danuše B.)

Hotel se nám moc líbil, vše odpovídalo popisu. Byly jsme uvítání rumovou degustací, bylo to něco nového, bylo to super. Strava byla v dostatečném množství na výběr. Personál nám vyšel ve všem vstříc a byli všichni velmi ochotní.

Skvělé (Irena H.)

Krásný pobyt, skvělá pestrá strava, jen v hale kazí dojem poničené sedačky. Nadherný výhled je z Pasecké vyhlídky.