Zrelaxujte se v Hotelu Orlík **** s neomezeným přístupem do wellness s bazénem, vířivkou i saunou. Vychutnejte si gurmánskou polopenzi a zajděte si na masáže. Zážitek krásně doplňuje blízkost vodní hladiny přehrady.

Ubytování přímo u přehrady

Hotel Orlík **** se nachází, jak napovídá název, v atraktivní lokalitě přehrady Orlík. Rozlehlý areál nabízí vše pro vaši dovolenou. Ubytováni budete dle varianty buď ve 4* apartmánu v hlavní budově nebo ve vedlejší budově pro méně náročné dovolenkáře. Ke standardnímu vybavení pokojů patří vlastní koupelna s WC, TV a WiFi připojení.

O gurmánský zážitek se postarají v hotelové restauraci, pro večerní posezení pak zvolte hotelový bar.

Wellness a další výhody

V hotelu najdete i fitness a wellness centrum, kde zní tichá relaxační hudba. Zajít si tu můžete do bazénu, vířivky, sauny nebo na masáž. Profesionální masáž zad a šíje pro dvě osoby si můžete dopřád přímo v ceně balíčku, stejně jako hodinu ping pongu, petanque nebo badmintonu.

Kromě slevy na masáže je zajímavou výhodou pobytu sleva na zapůjčení Segwaye. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet toto netypické vozítko na toulkách po okolí.

Přehrada Orlík je ideálním místem k odpočinku v každém ročním období. Přes zimu si můžete zabruslit na zmrzlé vodní hladině nebo se jen projít okolní přírodou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta ?.)

V tomto hotelu jsem byla již poněkolikáté, je to pro mě TOP wellness hotel. Vynikající jídlo, vstřícný a milý personál, ať už na recepci, v restauraci či paní masérka, nádherné pokoje. Wellness také nemá chybu, ta lehátka u bazénu a nádherná odpočinková místnost u sauny. Jediné mínus je, že to vždycky hodně rychle uteče.

Vynikající (Marie B.)

Krásné čisté prostorné prostředí, výborná milá obsluha, vše jak bylo naplánováno, velké porce jídla, velice doporučuji.

Vynikající (Renata P.)

Z pobytu jsme byli jedním slovem nadšení. Pobyt odpovídal popisu, byli jsme velmi příjemně překvapení. Personál milý, kuchyně výborná.

Vynikající (Jana ?.)

Pěkný hotel, skvělá obsluha a výborné jídlo. Wellness a posilovna bez chyby. Pěkné prostředí v okolí, vhodné na procházky, pokud vyjde počasí. Mohu všem doporučit - skvělý relax!

Vynikající (Marketa S.)

Hotel pěkný, prostředí příjemné, výborná kuchyně, služby a wellness byly vynikajici a i velice milý personál. Tento hotel vřele doporučuji.

Vynikající (Petra R.)

Prostředí velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, strava velmi dobrá, porce velké, příjemný, ochotný personál, wellness čistý, příjemná atmosféra. Maximální spokojenost. Doporučujeme. V blízkosti ohrada s koňmi, pro milovníky nádherný zážitek.

Vynikající (Jiří K.)

Ubytování velmi pěkné. Personál velmi ochotný a příjemný. Wellness vynikající, jen vířivka by mohla být větší, nebo lépe kdyby byly dvě.

Vynikající (Vladimíra ?.)

Do Hotelu Orlík jezdíme pravidelně už asi 5 let, hotel je na krásném klidném místě v lese nad přehradou, interiér je hezky moderně zařízen, apartmány v hlavní budově prostorné, čisté. Kuchyně velmi dobrá, personál nadmíru příjemný. Bazén velký, voda 28 stupňů, vířivka pro 4 s vodou 37, k dispozici fitko a sauny, vše neomezeně. Super relax.

Vynikající (Tereza P.)

Personál za 1. Strava za 1 (budu muset zase najet na dietu) ;-). Wellness za 1. Apartmán za 1* byl větší než náš byt ;-).

Vynikající (Marián G.)

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni. Pobyt odpovídal popisu a vše uvedeno na kuponu bylo dodrženo. Strava a wellness na velmi vysoké úrovni. Personál příjemný a vstřícný.