V Hotelu Filip *** poblíž Jičína máte všechny krásy Českého ráje na dosah ruky. Ať už se na dovolenou vydáte ve dvou nebo s celou rodinou, pobyt plný krásné přírody i památek si určitě užijete. V ceně máte i wellness.

Hotel v srdci Českého ráje

Pokud hledáte ubytování kousek od kultury i krásné přírody, Hotel Filip *** 2 kilometry od Jičína je přesně to pravé pro vás.

Pohodlné dvoulůžkové pokoje poskytují dostatek prostoru, mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar, TV/SAT a bezplatné WiFi připojení.

Ve stylové, moderně vybavené hotelové restauraci na vás čekají převážně speciality české kuchyně. Nápojový lístek pak nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a také kvalitních moravských vín.

Wellness zážitek i toulky přírodou

Pro milovníky relaxu je v hotelu zrekonstruované wellness. Můžete se vypotit v sauně, užít si profesionální masáž zad a šíje nebo si připlatit vířivku plnou horké vody.

Tento druh odpočinku je ideální zvláště po celodenním výletu po úžasném okolí hotelu plném dechberoucí přírody Českého ráje, hradů, zámků i pohádkových bytostí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miloslava B.)

Dostali jsem vše, co bylo uvedeno. Pokoj, strava super. Milý, ochotný a usměvavý personál. Krásné výlety po okolí.

Vynikající (Marie D.)

Personál velmi příjemný, strava výborná, ubytování čisté, naprosto spokojeni, jen mi chyběla vířivka. Opravdu výborné. Pro projíždění a poznávání všech okolních krás a památek naprosto vyhovující.

Vynikající (Stanislav Jandík J.)

Prostředí hotelu bylo bezvadné, všude okolo jen příroda a klid. Vše odpovídalo popisu i předepsaným věcem na voucheru. Služby (masáž a sauna) byly skvělé a zasluhují si jedničku s hvězdičkou. I když byl hotel a jeho okolí moc pěkný, nejvíce musíme vyzdvihnout personál, který se k nám choval bezvadně, měli jsme pocit, že je tu pro nás, jakékoli naše dotazy nebo požadavky navíc byly vyslyšeny a splněny, a ještě doprovázeny úsměvy. Jsme moc spokojení a rozhodně hotel Filip DOPORUČUJEME!!!

Skvělé (Jaroslav K.)

Prostředí hotelu dobré k přespání. Pokoje v 1. poschodí zkosené, omezují pohyb po místnosti. TV bez 2 ČT, ČT 24. Servírované večeře bez možnosti výběru, bez sebeminimální oblohy resp. přízdoby. Snídaňový bufet dostatečně pestrý. Personál vstřícný.

Skvělé (Jiří N.)

Prostředí hotelu příjemné. V pokoji nebyl utřený prach ve skříních. Úklid proběhl na vyžádání. Ráno při odchodu na výšlap jsme odevzadali klíč na recepci. V dohodnutou dobu po 14 hod. byl hotel uzavřen a na recepci nikdo nebyl. Klíče raději s sebou. Strava v pořádku, dokonce i vegetariánská. Personál ochotný. Pobyt byl bez wellness.

Vynikající (Zuzana K.)

Ubytování čisté, vše v pořádku. Využili jsme venkovní bazén, ping pong. Večeře bez možnosti výběru, ale chutná. Velmi milá obsluha!!! Za to velké plus. Chyběla nám možnost objednat si podle svého výběru jiné jídlo během dne - byl pouze nápojový lístek a na výběr brambůrky, oříšky...

Skvělé (Vladimír M.)

Příjemná obsluha, očekávání splněno, jen ten sprchový kout, kde je nefunkční držák sprchy a hadr místo zástěny by si zasloužilo zlepšit.

Vynikající (Svatopluk M.)

Vše v pořádku, přesně podle popisu. Nemělo to chybu, vstřícný personál, kvalitní služby.

Vynikající (Jana C.)

S pobytem v hotelu Fit jsme byli všichni spokojeni, personál byl velmi příjemný a vstřícný, čistota hotelu, strava dobrá, bohužel nám ten pobyt hrozně rychle utekl.

Skvělé (Jiří ?.)

Prostředí dobré, hotel na 1, strava, hlavně večeře by nemusely býti tak strohé, myslím tím, že mě tam chyběla obloha. Celkový dojem je ale dobrý, doporučuji!