• Wellness centrum s vířivkou

 • Bylinková a infra sauna

 • Masáže a relaxační procedury

 • Pleťová maska pro dámy

 • Polopenze po celou dobu pobytu

Na relaxační pobyt v luxusním 4* hotelu Morris jen tak nezapomenete. Užijte si třeba nabitý dámský balíček, privátní vířivku, bylinkovou saunu, vstup do aquaparku i masáže, zábaly a další wellness procedury.

Wellness pobyt v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

Hotel Morris Nový Bor **** leží v klidné části města a nabízí skvělé ubytování a zároveň dobrou dostupnost do centra. Moderní pokoje hotelu odpovídají standardu 4* a v každém z nich najdete vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, trezor, LCD TV/SAT, WiFi, vysoušeč vlasů a koupelnovou kosmetiku. Některé pokoje mají balkón.


Parkhotel Morris **** získal ocenění Czech Hotel Awards za nejlepší hotel Libereckého kraje za rok 2014. Kladně ho hodnotí také uživatelé na portálu Booking.com, kde získal hotel hodnocení 7,7 z celkového počtu 10 bodů.


V luxusní atypické atriové restauraci Atrium s výhledem do rozsáhlého parku si vychutnáte polopenzi. Na dezert zajděte do kavárny Marilyn nebo poseďte ve vinném sklípku.

Zavítejte do světa luxusního wellness

Na téhle dovolené načerpáte spoustu nových sil. Ať už zvolíte kteroukoli variantu, vždy se můžete těšit na blahodárné a uvolňující procedury. Získáte volný vstup do wellness centra s vířivkou a bylinkovou saunou a abyste si mohli vždy dopřát ještě něco navíc, máte 20% slevu na všechny další wellness a balneo procedury.

Například čokoládový zábal pomáhá odbourávat tuky, potlačit celulitidu a navíc se při něm báječně uvolníte.

Prohřátí v sauně pro změnu posiluje obranyschopnost organismu a čas strávený v solné inhalační místnosti navozuje stav psychické pohody. Infrasauna je úlevou pro vaše klouby a očistou pro krevní oběh a pleť.

Po všech procedurách si udělejte procházku městem, nezapomeňte navštívit také Aquapark v České Lípě.

Wellness pobyt v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

Hotel Morris Nový Bor **** leží v klidné části města a nabízí skvělé ubytování a zároveň dobrou dostupnost do centra. Moderní pokoje hotelu odpovídají standardu 4* a v každém z nich najdete vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, trezor, LCD TV/SAT, WiFi, vysoušeč vlasů a koupelnovou kosmetiku.


Parkhotel Morris **** získal ocenění Czech Hotel Awards za nejlepší hotel Libereckého kraje za rok 2014. Kladně ho hodnotí také uživatelé na portálu Booking.com, kde získal hotel hodnocení 7,7 z celkového počtu 10 bodů.


V luxusní atypické restauraci Atrium s výhledem do rozsáhlého parku si vychutnáte polopenzi. Na dezert zajděte do kavárny Marilyn nebo poseďte ve vinném sklípku.

Dodatečné info

Děti:

 • U dámského balíčku na 3 dny není ubytování s dětmi možné.

 • U klasického balíčku na 3 dny dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • U klasického balíčku na 3 dny dítě od 3 let 990 Kč/pobyt na přistýlce včetně polopenze.

 • U klasického balíčku na 5 dní dítě do 11,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze.

 • U klasického balíčku na 5 dní další dítě od 3 let 990 Kč/pobyt na přistýlce včetně polopenze.

Příplatky:

 • Parkování za 100 Kč/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, strava výtečná, snídaně bohatá a obsluha příjemná a ochotná, wellness procedury na odborné úrovni personál velice ochotný a vstřícný, ubytování odpovídá popisu.

Vynikající (Soňa M.)

Pobyt byl jeden velký luxus, není nač si stěžovat. Spíše naopak - jen a jen chválit.

Vynikající (Stanislav S.)

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním, stravou, službami wellness, atd. Wellness odvádí perfektní práci a mohl by být vzorem i jinde. Mockrát děkujeme. Personál vstřícný, milý a ochotný. Rovněž milý přístup ze stany recepce, při příjezdu vše perfektně připraveno a vysvětleno. V budoucnu si u Vás pobyt určitě zopakujeme. Mnohokrát děkujeme všem. Perfektně jsme si u Vás odpočinuli. Sochorovi Slapy

Tipy na výlet

Nový Bor

Nový Bor

Nový Bor je jednou z bran do Lužických hor. Jeho historie je pevně spjatá s výrobou skla. Dominantou je ale dnes především děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, který vyniká svým interiérem, včetně vzácných rokokových varhan s kapelou andělů. Za zmínku stojí také socha Panny Marie, která je nejstarší chráněnou památkou ve městě a sklářské muzeum se stálou expozicí.

Český ráj

Český ráj

Krásné výhledy, skalní města se stržemi, spousta hradů, zámků a jiných zajímavostí - to vše je důvodem, proč byl region Český ráj zařazen mezi geoparky UNESCO a jeho část je nejstarším CHKO v České republice (vyhlášen v roce 1955). Těšit se můžete na Zlatou stezku Českého ráje, která vás dovede k velkému množství zdejších turistických skvostů, kterými jsou například rozhledna Hlavatice, hrad Valdštejn, Hrubá Skála, Hruboskalské skalní město nebo Prachovské skály. Zapomenout byste neměli ani na symbol celého regionu - pohádkový hrad Trosky, kde se natáčela pohádka Princ a Večernice, Pohlaď kočičce uši a Máj. Cyklisté navíc jistě ocení, že je Český ráj prošpikovaný cyklostezkami, které vedou překrásným a unikátním terénem.

Hrad Bezděz

Hrad Bezděz

Navštivte tajemný hrad Bezděz, který dal založit Přemysl Otakar II. jako královský hrad. V průběhu historie se stal vězením a nakonec skoro zříceninou, která inspirovala i básníka Karla Hynka Máchu, jemuž jeho romantická silueta doslova učarovala. Z původní hradní věže vás navíc čeká nádherný výhled na Máchovo Jezero a okolí.