Odpočiňte si netradičně v pivních lázních v Poděbradech. Užijete si relax ve stylu Hrabalových Postřižin, v ceně máte ubytování se snídaní, konzumaci postřižinského ležáku během pivní koupele a celkem osm procedur.

Relaxace ve stylu Hrabalových Postřižin

Speciální pivní koupel pro dvě osoby ve stylu Hrabalových Postřižin s neomezeným popíjením postřižinského kvasnicového ležáku během procedury vás nejen nadchne, ale také zregeneruje. Pivo má silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu.

Kdyby vás pivo nelákalo, máte možnost zaměnit pivní koupel za belgickou čokoládovou, vinnou nebo kokosovou. Ke každému druhu koupele se podává ještě speciální tematické občerstvení a provádí masáž šíje.

Zámek, kolonáda i známé lázně

Poděbrady vás nadchnou příjemnou lázeňskou atmosférou. Doporučujeme prohlédnout si místní zámek, parky či havířský kostelík. Nevynechejte ani lázně. Zdejší minerální voda bohatá na oxid uhličitý se dlouhodobě využívá převážně k léčbě srdce, cév a krevního oběhu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav P.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Ubytování bylo nad očekávání dobré, ale!! "Pivní lázně" - když jsme před 3 lety byli na podobné akci v Rožnově p.R., skutečně jsme se koupali v jakési pivní "vodě". V místě nám vysvětlili, že tamní pivovar vaří pro pivní koupele speciální "pivo" (no, k pivu to mělo daleko, ale po chmelu to alespoň bylo cítit.) V Poděbradech byla vana sice plná pěny. ale jak jsme rychle zjistili, pod ní čistá voda a pěna nebyla z piva, ale z pěny do koupele! Takže honosný název "pivní", ale ve skutečnosti úplně obyčejná lázeň. Poděbrady se nám líbily, rádi se tam zase někdy podíváme, ale NE do "pivních" lázní!

Vynikající (Martina N.)

Ubytování bylo slušné, vše bylo čisté a uklizené. Personál byl velmi ochotný a příjemný. Snídaně ve smluvené kavárně byla chutná a množstvím plně dostačující.

Vynikající (Martin F.)

Vše perfektní. Doporučuji. V Poděbradech je možnost krásných procházek nebo výletů na kole.

Vynikající (Vilemína H.)

Skvělý pobyt, byli jsme již podruhé a určitě přijedem zase. Velmi milý personál, vše odpovídalo nabídce, krásné ubytování, prostě vše na jedničku.

Vynikající (Štefan J.)

Prostredie krásne. Pobyt zodpovedal popisu. Všetko, čo bolo v popise sme dostali. Služby i personál výborné. V Poděbradoch sa za týždeň dá vidieť a zažiť veľa. V deň odchodu nám učarovala Kutná Hora.

Skvělé (Norbert P.)

Vše nové, popis odpovídal a vše jsme absolvovali. Příjemné vystupování personálu jak centra Iris tak paní ubytovatelky.