Odpočiňte si v pivních lázních v Poděbradech a poznejte památky i krásy okolí. Ubytováni budete v pohodlném penzionu Obora se snídaní a užijete si pivní koupel s neomezenou konzumací piva i následný relax na lehátku.

Luxusní penzion a restaurace Obora Poděbrady

Penzion Obora se nachází v lesoparku 15 minut chůze od centra Poděbrad a Lázní v pivovaru. Nabízí svým hostům nekuřácké pokoje, které jsou vybaveny minibarem, televizí se satelitním příjmem, WiFi připojením a fénem. 

Bohatá snídaně se servíruje ve vedlejší restauraci Obora. Restaurace Obora byla postavena v roce 1907 a je neodmyslitelnou součástí lázeňské historie v Poděbradech.

Procházky i zajímavé památky

Na procházky se vydejte do lesoparku nebo do centra města na lázeňskou kolonádu. Jaké další zajímavosti můžete vidět a co ještě podniknout?

  • Zámek, který byl původně hradem a stojí zde již od poloviny 12. století.
  • Náměstí krále Jiřího: nejstarší část města, kterou procházela obchodní cesta na Hradec Králové.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Sandra O.)

Naprosto super! Obsluha vynikající na úrovni, ubytování luxusní, snídaně bohatá - wellness mě překvapil, velice krásné prostředí, obsluha super!

Vynikající (Dana ?.)

Poděbrady jsou moc pěkné lázeňské město. Do hájenky (restaurace) s penzionem vede krásná cca 1 km dlouhá Álej esperanto, v okolí les, rybníčky, kostelík apod. Byli jsme ubytováni v menším penziónu v klidném prostředí lesa, takže nádherný vzduch, příjemné ticho - zejména ráno i večer. Ubytování velmi čisté a útulné - menší pokoj v přízemí s výhledem na les a restauraci - hájenku, která se nachází v těsné blízkosti penziónu a je bohatě vybavena loveckými trofejemi, uvnitř s menšími prostory pro stravování a také s možností posezení na venkovních terasách - možno zde snídat, obědvat i večeřet - příště bych si určitě zarezervovala i večeře, jelikož v blízkém okolí není jiná možnost stravování (do města je to cca 2 km) a restaurace mívá plno - bývají zde svatby, školení apod. Vybavení pokoje - manželské postele, 1x skříňka s lampičkou, 2x židle a malý stolek, k dispozici Tv, připojení na internet, malý bar. Sociální zařízení - menší, ale čisté (sprchový kout, umyvadlo, WC , klimatizace, k dispozici fen). Strava chutná, personál příjemný, pivní lázně super. Bohatá možnost výletů pěšky, na kolech, na bruslích, parníkem po Labi pro celou rodinu. V blízkosti je krásná jízdárna, pastviny pro koně. V době našeho pobytu se probíhala soutěž v parkúru - moc pěkné, nádherné koně. Pobyt v této lokalitě doporučuji všem milovníkům přírody.

Vynikající (Jan J.)

Spokojeni jsme byli velice, ubytování velice pěkné a čisté, strava výborná a personál restaurace příjemný a velice ochotný. K otázce wellnessu opět bez chyby, příjemné prostředí a příjemný personál. Můžeme doporučit.

Vynikající (Karel ?.)

Prostředí hotelu se nám líbilo a odpovídalo popisu. Co bylo na kuponu odpovídalo skutečnosti, personál příjemný.

Vynikající (Zuzana J.)

Vzorná péče hotelového personálu, vynikající jihočeská kuchyně, pěkný a čistý pokoj s příslušenstvím.

Vynikající (Romana M.)

Prostředí pěkné, klidné a personál skvělý, vše dle očekávání. Jeden jsme strávili poznáním Kutné Hory.

Vynikající (Ladmová E.)

Hotel je umístěn v krásné přírodě mimo město a přímo u cyklostezky. Ubytování čisté a nové, maximální spokojenost. Snídaně nám vyhovovaly, kuchyně výtečná. Obsluha milá a rychlá. Spokojeni jsme byli i s pivními lázněmi. Celkový dojem z prodlouženého víkendu máme opravdu skvělý, rádi se sem vrátíme a doporučujeme, vyzkoušejte.

Vynikající (Miroslav B.)

Skvělé ubytování v klidném prostředí. S poskytnutými službami jsem byl velice příjemně překvapen. Servírovaná snídaně namísto bufetové formy předčila rozsah bufetového způsobu s bonusem příjemné obsluhy. Služby poskytované v pivních lázních byly na profesionální úrovni.

Vynikající (Josef V.)

Byli jsme velice spokojeni, prostředí hotelu pěkné, odpovídalo popisu, dobrá kuchyň, snídaně bohaté, chyběla trochu zelenina, ovoce bylo. Pokoje odpovídající dle popisu a nabídky. Vše co bylo na kuponu bylo splněno, pivní lázeň bezva. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Velice se nám líbila možnost procházek po břehu Labe, výlet lodí. Uvažujem o další návštěvě lázní, příště za teplejšího počasí. Doporučujem.

Vynikající (Martina K.)

Pobyt jsme si velmi užili :-) Poděbrady jsou krásné město. Ubytování luxusní, dlouho jsem se tak dobře nevyspala. Penzion je na krásném klidném místě. Pivní lázně také skvělé, krásné prostředí a výborné pivo. A všude nás překvapil velmi příjemný a vstřícný personál. Určitě si to někdy zopakujeme :-)