• Polopenze po celou dobu

 • Množství nápojů zdarma

 • Až třikrát obědové menu

 • Balneo procedury dle varianty

 • 50% sleva na masáže

Hotel Jesenice blízko Křivoklátska je ideální k relaxaci pro páry i rodiny. Vychutnejte si polopenzi nebo nejrůznější wellness balneo procedury. Těšte se také na neomezenou konzumaci kofoly, piva, vína a dalších nápojů.

Rekreace u břehu Velkého rybníka

V kouzelné vesničce jménem Jesenice a přímo u břehu Velkého rybníka se nachází ideální cíl vaší rekreační dovolené - hotel Jesenice.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny a perfektně si v nich odpočinete. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, TV/SAT a WiFi připojení.


Zákazníci Slevokingu si pochvalují velmi příjemný personál, čistotu a poskytované služby. Kladně hodnotí také možnost výběru jídla v restauraci.


Jídlo, pití, relaxace

V hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi, ale zavítat sem můžete také na oběd. Vyberete si z české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani zvěřina či grilované pokrmy. Odpoledne si smlsnete na kávě a domácím zákusku, k večeři si naservírujete i porci zmrzliny. A protože k večernímu posezení patří dobré pití, zdarma si můžete nabídnout z řady alkoholických nápojů jako pivo Mušketýr, španělské víno, vodka, rum, hruškovice a další. Z prosklené terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.


Zbožňujete relaxaci? Potom si nenechte ujít řadu balneo procedur. I když si vyberete variantu bez této možnosti, získáváte 50% slevu na veškeré balneo procedury a masáže během vašeho pobytu. Čím déle zůstanete, tím více relaxu si užijete. Jesenicko je také ideální destinací k cyklovýletům a Hotel Jesenice nyní nově nabízí hostům zapůjčení elektrokol.

Rekreace u břehu Velkého rybníka

V kouzelné vesničce jménem Jesenice a přímo u břehu Velkého rybníka se nachází ideální cíl vaší rekreační dovolené - hotel Jesenice.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, TV/SAT a WiFi připojení.


Zákazníci Slevokingu si pochvalují velmi příjemný personál, čistotu a poskytované služby. Kladně hodnotí také možnost výběru jídla v restauraci.


V hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi, ale zavítat sem můžete také na oběd. Vyberete si z české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani zvěřina či grilované pokrmy. Z prosklené terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.

Relaxujte po svém

Zbožňujete relaxaci? Hotel nabízí také oxygenoterapii, solárium, klasické relaxační masáže nebo třeba solnou jeskyni z pravé soli z Mrtvého moře.

Pro milovníky sportu je k dispozici tenisový kurt, hřiště skvělé na volejbal i basketbal a hole na Nordic Walking. Večer vás zabaví stolní tenis, kulečník a fotbálek. Pro děti je k dispozici dětská herna.

Dodatečné info

Děti:

 • Varianty na 3 dny:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 990 Kč/noc včetně stravy.

 • Dítě od 12 let 1 745 Kč/pobyt v týdnu, 1 995 Kč/pobyt o víkendu včetně stravy a služeb.

 • Varianta na 5 dní:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 1 990 Kč/noc včetně stravy a služeb.

 • Dítě od 12 let 2 745 Kč/pobyt v týdnu včetně stravy a služeb.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra U.)

Personál velmi ochotný, jídlo dobré, uvítala bych čerstvou zeleninu, wellness také dobrý, všechny dotazy byly vždy zodpovězeny, tipy na výlety byly taky super. Ráda doporučím tento hotel přátelům a určitě se tam vrátím. Vše co bylo na poukazu bylo splněno a bylo i něco navíc, což mě mile překvapilo.

Skvělé (Jiří ?.)

Minus v ubytování bylo to, že v koupelně nebyl sušák na ručníky, vše jsme měli vlhké. Minus ve stravování byla večeře při příjezdu ostatní pobyt, stravování a wellness byly jako vždy prvotřídní. Byli jsme na výletu v muzeu Rakovník - mohu doporučit.

Vynikající (Jana V.)

Byl to dárek pro rodiče. S pobytem byli spokojeni, personál vstřícný, ochotný. Jídlo dobré, prostředí nádherné. Wellness vyloženě odpočinkové. Určitě pobyt doporučuji.

Tipy na výlet

Zřícenina hradu Krakovec

Zřícenina hradu Krakovec

Tajemný a romantický hrad Krakovec byl ve 14. století typickou ukázkou tehdejší gotické architektury. Obdivovat zde můžete zachovalé prvky jak hradní, tak zámecké architektury. Hrad totiž ve své době reprezentoval především přepychové bydlení a honosnost. Po vyhnání z Prahy tu přebýval třeba i Mistr Jan Hus, který sloužil mše v místní kapli.

Rakovník

Rakovník

Při návštěvě Rakovníku se rozhodně nudit nebudete. Čeká vás malebné město plné památek, historie a pivní kultury. Obdivovat můžete místní opevnění, židovské město se synagogou a historické centrum. Rakovnicko je také pevně spjato s pěstováním chmele a tradicí vaření piva, ochutnat můžete třeba místní pivo Bakalář. V okolí najdete také stovky kilometrů turistických, cykloturistických i vodáckých tras, které vás provedou krásami místní přírody.

Křivoklát

Křivoklát

Navštivte historický hrad z 12. století, který hrál významnou roli v životě českých králů, knížat a šlechty. Přemysl Otakar II. jej dal založit a později na něm pobýval Karel IV., přestavoval jej Václav IV. a konečnou podobu mu vtiskl Vladislav Jagellonský. Za doby husitských válek se v něm uchovávaly také korunovační klenoty a býval významným vězením. Dnes si zde můžete prohlédnout hradní kapli, mučírnu, Královský a Rytířský sál nebo knihovnu s 52 tisíci svazky.