• Neomezený vstup do vířivky

 • Neomezený vstup do saun

 • Konzumace vína ve vinném sklípku

 • Polopenze po celou dobu

 • Na úpatí Bílých Karpat

Užijte si tu správnou moravskou dovolenou v hotelu Radějov. Krásná okolní příroda, neomezené využívání vířivky či saun, výborná kuchyně a hlavně to nejdůležitější - vinný sklípek s neomezenou konzumací moravského vína.

Wellness pobyt uprostřed malebné krajiny

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedeni a odpočati. Proto se ubytujte v hotelu Radějov *** kousek od přehrady Lučina, kde na vás čeká skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zbrusu novým nábytkem a televizí. V obou typech pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení.

Gastronomie i wellness

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Zajděte si do hotelového wellness centra, do nějž máte neomezený vstup zdarma. Odpočívejte v nové vířivce, finské sauně či infrasauně. Zahřáté tělo poté zchladíte v ochlazovacím bazénu, vyzkoušejte také Kneippův chodník, který je vynikající pro prokrvení dolních končetin.

Za vínem do sklípku

Pokud si vyberete víkendovou variantu, těšte se na sobotní návštěvu vinného sklípku, kde vás čeká neomezená konzumace pravého moravského vína. K moravské zábavě neodmyslitelně patří i živá hudba. Těšte se proto na vystoupení s harmonikou.

Jste-li milovníky dobrého vína a jídla, neváhejte a dopřejte si tento skvělý zážitek. Kromě odpočinku ve wellness a degustování vína se můžete projít přírodou a nadýchat se čerstvého vzduchu nebo se věnovat cyklistice.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 13,9 let 450 Kč/noc na přistýlce se snídaní.

 • Dítě od 14 let nebo dospělí platí 50 % z ceny kupónu vč. ubytování, polopenze a služeb (konzumace ve sklípku je až od 18 let).

Další info:

 • V těchto termínech není možné kupón uplatnit: 21.4. - 1.5.2018, 12.5. - 30.9.2018.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marek S.)

S víkendovým pobytem v hotelu Radějov jsme byli velmi spokojení. Přestože je hotel jednou z typických staveb minulého režimu, tak nás mile překvapil krásně zrekonstruovaný pokoj, zcela nové wellness a také velmi příjemný bar s restaurací. Pan majitel se o svůj hotel i své hosty skvěle stará. Také personál restaurace byl velmi příjemný a ochotný. Jídlo bylo dobré, jen u večeří bychom uvítali možnost výběru. Kladně hodnotíme také večer ve vinném sklípku a milé pozornosti navíc. Největším plus je úžasná příroda Národní přírodní rezervace Čertoryje, kde jsem na našich procházkách potkali více srnek než lidí.

Vynikající (Andrea T.)

Tiché kľudné prostredie, wellness a jedlo super na úrovni, personal perfektný, večer vo vínnej pivnici s muzikou potešil! Aj nabudúce!

Skvělé (Stanislav B.)

Nesuď knihu podle obalu. Tak toto by se dalo říci při prvním dojmu z příjezdu na hotel. Příjezdová cesta děravá, na odlehlejším místě. Po vstupu do hotelu jsou však vidět úpravy, restaurace rekonstruována, pokoje opraveny. Co mě však nejvíce potěšilo, byla kvalita wellness a přístup majitele - provozovatele. Program byl splněn na 100 % bez výhrad.

Tipy na výlet

Slovácko

Slovácko

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Čertoryje

Čertoryje

V geologickém podloží této části Karpat se střídají různě silné vrstvy dvou či více usazených hornin, nejčastěji pískovců a jílovců. V minulosti si lidé myslela, že je krajina rozryta čerty. Právě odtud pochází název této národní přírodní rezervace - Čertoryje. Sesuvy půdy ale nemají ve skutečnosti na svědomí čerti, ale gravitace a voda Střídají se zde doliny s návršími. Rezervaci proslavil vzácný hmyz, rostliny a louky připomínající anglický park.

Baťův mrakodrap/Jednadvacítka

Baťův mrakodrap/Jednadvacítka

Baťův mrakodrap nechal ve třicátých letech postavit Jan Antonín Baťa jako sídlo ředitelství firmy Baťa. Ve své době šlo o unikátní budovu inspirovanou mrakodrapy v USA. Zde se nachází pověstný výtah, který měl sloužit jako Baťova kancelář. Nejvyšší budova města má číslo 21, proto je spíše známá jako "Jednadvacítka". Na její střeše se nachází vyhlídková terasa s kavárnou, která je přístupná veřejnosti. Odsud budete mít celý Zlín jako na dlani.