• Neomezený vstup do wellness

 • Neomezený vstup do krytého bazénu

 • Vstup do Znojemského podzemí

 • Finská sauna

 • Děti do 17,9 let ubytování zdarma

Nechte se hýčkat v luxusním 4* hotelu s vlastním wellness s ajurvédským centrem. Vychutnejte si nadstandardní ubytování a odpočinek v bazénu, sauně nebo vířivce. Na výběr je varianta s polopenzí nebo se snídaní.

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem.

Zvolit si můžete mezi dvěma variantami stravování. Pokud si zvolíte pobyt se snídaní, těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní. Varianta s polopenzí zahrnuje navíc ještě servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba privátní vířivka

Balíček zahrnuje mimo jiné i vstup do znojemského podzemí a především možnost neomezeného využití hotelového wellness. Skvělý odpočinek zažijete třeba v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy a to přímo od srílanských léčitelů. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie, která si zakládá na celostním přístupu.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak svou vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy od českých odborníků vyškolených srílanským léčitelem. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 4,9 let zdarma s polopenzí/snídaní.

 • Dítě do 17,9 let zdarma (v pokoji s rodiči) a s 50% slevou na polopenzi/snídani (100 Kč se snídaní/ 175 Kč s polopenzí).

Příplatky:

 • Privátní vířivka 500 Kč/ hodina.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření povoleno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin P.)

S pobytem v hotelu jsme byli velice spokojeni. Personál je ke klientům vstřícný. Strava byla chutná a vyvážená, nestalo se, že by v jakoukoli hodinu, myšleno doba snídaně a večeře, nějaký druh jídla chyběl. Moderní vybavení pokojů, pohodlné a příjemné prostředí ve wellness zóně. V těsné blízkosti nákupní centrum Freeport a Kinderwelt - vyžití pro děti klidně i na týden. Určitě doporučuji. Doporučuji Znojemské podzemí.

Vynikající (Jiří B.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel je moderní a na vysoké úrovni, skvělé wellness, velký bazén a vynikající jídlo, příjemný personál, vše na jedničku!

Vynikající (Jana L.)

Právě jsme se vrátily, nádherný hotel, služby, vynikající jídlo všem doporučuji.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.