Nechte se hýčkat v luxusním 4* hotelu s vlastním wellness s ajurvédským centrem. Vychutnejte si nadstandardní ubytování a odpočinek v bazénu, sauně nebo vířivce. Na výběr je varianta s polopenzí nebo se snídaní.

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem.

Zvolit si můžete mezi dvěma variantami stravování. Pokud si zvolíte pobyt se snídaní, těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní. Varianta s polopenzí zahrnuje navíc ještě servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba privátní vířivka

Balíček zahrnuje mimo jiné i vstup do znojemského podzemí a především možnost neomezeného využití hotelového wellness. Skvělý odpočinek zažijete třeba v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy a to přímo od srílanských léčitelů. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie, která si zakládá na celostním přístupu.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak svou vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Martina J.)

Byli jsme maximálně spokojeni, ale zklamala nás velikost wellness služeb. Bazén velký. Do páry jsme se dostali jednou, do sauny třikrát a vířivka byla za poplatek a celý víkend obsažena. Ubytování, jídlo a personál luxusní.

Vynikající (Nikola L.)

Naprostá spokojenost - hotel perfektní, popis přesně odpovídal, služby také skvělé, jídlo velice chutné (bohaté snídaně i večeře), příjemné wellness (neomezený bazén, sauna, pára, posilovna bylo opravdu super, využívala jsem hojně), personál hotelu byl také milý. Vše, co bylo na kupónu jsme obdrželi, takže rozhodně doporučujeme.

Skvělé (Miloš S.)

Vše bylo na dovolené OK, jen vířivka byla mimo provoz. Personál hotelu byl velmi vstřícný a ochotný, obsluha a čistota vzorná.

Skvělé (Jiří H.)

Až na fakt, že jsme dostali pokoj po kuřácích a nepovedlo se ho ani za 3 dny vyvětrat, bylo vše v pořádku.

Vynikající (JOSEF P.)

Vše odpovídalo popisu - dokonce předčilo očekávané - personál velice ochotný a vstřícný. Strava výborná - kuchaři předčili Pohlreicha. Wellness jsme si s dětmi využili na sto procent. Výlet do znojemského podzemí i do Rakouského Retzu na nákupy.

Vynikající (Jaroslava K.)

Naprostá spokojenost, krásné prostředí hotelu, které plně odpovídalo popisu. Výborná kuchyně, příjemný a ochotný personál.

Vynikající (Karel B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Ubytování, wellness, výběr jídla, prostředí i chování personálu.

Skvělé (Irena K.)

Hotel Savannah je pěkný hotel. Se službami personálu jsme byli velice spokojeni. Recepční byli milí, obsluhující personál v jídelně také i úklid na pokoji neměl chybu, všude bylo čisto. Jedna věc se nás však dotkla. Při příjezdu německého zájezdu jsme nesměli jít večeřet do pěkné jídelny, ale byli jsme odkázáni do vedlejší místnosti, kde nebyly stoly vůbec pokryty ubrusy nebo alespoň prostíráním. Tam jsme byli odkázáni po dva večery. 3 večer jsem za protestovala, musím však podotknout že na stole prostírání bylo, že nejsme o nic méně hodnotní hosté, a že mne to ve vlastní zemi uráží. Nikdy jsem se s takovým jednáním nesetkala ani u nás, ani v cizině. Vlastně za totality se nám to stávalo dost často, ale dnes snad už jsme úplně někde jinde. Nemohu říct, paní vedoucí jídelny to chápala a byla milá, je mně jasné, že to nebylo její rozhodnutí a dovolila nám sedět v pěkné jídelně. Ale co kdybychom se takto ohradili všichni čeští hosté hotelu. Je mi jasné, že toto je nařízení vedoucího managementu. Ráda bych viděla, jak by se tvářili , kdyby tohle udělal někdo jim. Jinak bylo vše super. Jídlo výborné, jedničku kuchařovi. Jinak pobyt v tomto hotelu doporučuji. Kailovi, Krutovi,Mickovi

Vynikající (Rostislav Štěpán ?.)

Prostředí hotelu bylo naprosto luxusní, všude čisto a příjemná nevtírající se vůně, útulno, není to ten typ hotelu se strohou uniformitou. Vše co jsme měli v hotelu mít poskytnuto z kuponu jsme také dostali. Strava vynikající,formou bufetu, čerstvé a hlavně kvalitní pokrmy, wellness v pořádku,bazén je ohromný nejen prostředím ale i velikostí a čistotou, možná bych uvítal malinko teplejší vodu v bazénu. Personál je milý, ochotný, vstřícný a komunikativní, velmi profesionální, ale i lidský přístup. A specialita - na jednom z pater v hotelu se smí na pokoji kouřit, popelník je nachystaný! Nedoporučuji Free shopy, ceny nejsou pro nás výhodné, ale mohu doporučit znojemské podzemí - super, procházka historickým centrem Znojma - stojí to za to, příjemní lidé ve městě. Z tohoto pobytu mám ty nejlepší pocity.

Vynikající (Jiří C.)

Prostředí hotelu bylo velmi luxusní, co se týče stravy, welnesu a personálu, tak velká spokojenost.