Užijte si pohodovou dovolenou na Vysočině. Penzion Hurikán *** v Havlíčkově Brodě je ideálním místem pro páry, větší skupinky i pro rodiny s dětmi. Těšte se na uvolňující masáž, relaxaci v sauně, parní lázní či bazénu.

Starosti nechte doma a relaxujte

Přímo naproti penzionu se nachází rekreační areál Kotlina s krytým bazénem, zimním stadionem i fitness. Pokud hledáte klid, odpočinek a aktivní relaxaci, jste na správném místě.

Zaplavejte si v krytém plaveckém bazénu. Dopřejte si uvolňující masáže i vstup do parní lázně a sauny.

Nechte se hýčkat. Za poplatek si můžete dopřát esenciální koupele, pivní lázeň, masáže za zvýhodněnou cenu (300 Kč/45 min), skořicový zábal nebo využijte masážní lehátko**.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva H.)

Hotel příjemný, čistý, personál milý, vstřícný. Do města blízko, penzion přímo u rozlehlého, krásného parku. V okolí spousta možností výletů pěších i autem. Snídaně bez chyby, večeře bych doporučovala přizdobit snítkou petrželky či plátkem papriky, rajčátka ap, stačí málo a jídlo pak vypadá úplně jinak. Pobyt jsme měli od neděle do pátku. Překvapil nás víkendový příplatek za neděli, při pobytu od neděle, s kterým jsme se setkali poprvé. Nepožadovali ho po nás v Luhačovicích, v Lednici, ani na horách v sezoně, v Luhačovicích nám vysvětlili, že se příplatek týká pouze „víkendových hostů“ – pátek až neděle. Nástup od neděle, že se do víkendu již nepočítá. Připouštíme ale, že někde to mohou mít jinak, pak ale proč nám nebyla nabídnuta „víkendová sladkost“ - přijeli jsme kolem 15h. Jde o princip, s díky bych odmítla, sladké nejím, i když kafíčko po dlouhé cestě by bylo milé. Ale jinak ok a doporučujeme.

Skvělé (Dušan P.)

Pěkné prostředí, dobré snídaně i večeře, nedostatkem je malý výběr televizních programů.

Vynikající (Ivana B.)

Hotel i okolí bylo pěkné. Personál velmi milý a ochotný. V rámci pobytu bylo dodrženo vše co kupón sliboval. V okolí se dá navštívit mnoho kulturních památek, přímo na proti hotelu bazén, sauna, zimní stadion a park s upravenými stezkami.

Vynikající (Jana S.)

Hotel byl útulný, obdrželi jsme vše dle nabídky. Drobným nedostatkem byl pokoj č. 5, který byl malinký, což by zas tak moc na dvě noci nevadilo, ale nepříjemný byl hukot nějakého agregátu těsně za zdí. Takže doporučuji se mu vyhnout. Druhý náš pokoj č. 3 byl naopak velmi prostorný a útulný. Snídaně byly výborné, vše bylo neustále doplňované v dostatečném množství. Večeře rizoto a druhý večer řízky a hranolky. Personál byl usměvavý, vstřícný a ochotný.

Skvělé (Ondřej S.)

Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava slušná a personál příjemný. 55km vzdálený zámek v Telči přenádherný.

Vynikající (Jana N.)

Pobyt a služby odpovídaly popisu. Bohaté snídaně formou švédského stolu, jako bonus i jedna z nabídky teplých snídaní, večeře mírně nedochucené, ale hehodnotím jako minus, každý si může přisolit. Menší problémy s připojením.

Vynikající (Eva I.)

Ano, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno. Hotel pěkný, prostředí příjemné.

Vynikající (Jaroslava K.)

Byli jsme podruhé, penzion hezký v dobrém místě, strava chutná a bohatá. V okolí mnoho míst, které zaslouží návštěvu.

Vynikající (Jaroslava K.)

Vše, co bylo slíbeno bylo dodrženo, studená bufetová snídaně s možností objednat si i teplou, pokoje čisté, teploučko. Zajeli jsme si i do Lipnice nad Sázavou a navštívili jsme Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech. Krásná byla i procházka po parku Budoucnosti v Havl. Brodě.

Vynikající (Václava ?.)

Penzion na webových stránkách uvádí: "Penzion nabízí ubytování v moderních a vkusně zařízených pokojích, které mají společnou, plně vybavenou kuchyň." Kuchyňka je ale pouze v apartmánu.