• Snídaně a večeře o třech chodech

 • Venkovní bazén s mořskou vodou

 • Vnitřní bazén

 • 1 hodina v sauně

 • 45 minut ve vířivce

Hledáte pohodovou dovolenou v srdci Jeseníků? Pobyt v Hotelu Park *** v Ostružné na okraji Hrubého Jeseníku je pro vás ta správná volba. Dopřejte si wellness zdarma a slevy na parafínové zábaly rukou či termoterapii.

Relaxační pobyt v srdci Jeseníků

V hotelu Park *** na vás čekají pohodlné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje nebo prostorné apartmány o dvou pokojích. Všechny mají vlastní sociální zařízení. Hotel se nachází ve dvou budovách.

Když vás přepadne hlad, navštivte hotelovou restauraci s výbornou domácí kuchyní. V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou švédských stolů. Ráno si můžete zvolit snídani podle chuti a nálady.

Večer se těšte na servírované večeře o třech chodech. I zde máte na výběr, a to celkem ze dvou menu. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo svou ranní kávu.

Bazén s mořskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnejte si svou dovolenou s veškerým komfortem a využijte všech aktivit a procedur, které hotel nabízí. Zaplavejte si ve vyhřívaném venkovním bazénu s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Při špatném počasí přijde vhod i vnitřní krytý bazén. Po plavání si odpočiňte ve vířivce nebo finské sauně.

Nechte se hýčkat a dopřejte si termoterapii, parafínové zábaly rukou a masáže. Pokud plánujete rodinnou dovolenou, v hotelu si užijí zábavu i děti. Čeká je tu dětský koutek s hračkami a venkovní dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Jeseníky na podzim i v zimě

V zimě se těšte na možnost skvělého lyžování v Ramzové, Ostružné, Petříkově nebo v Koutech nad Desnou. Budete mít také možnost vyzkoušet snowtubing (900 m od hotelu).

Relaxační pobyt v srdci Jeseníků

V hotelu Park *** na vás čekají pohodlné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje nebo prostorné apartmány o dvou pokojích. Všechny mají vlastní sociální zařízení. Hotel se nachází ve dvou budovách.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou švédských stolů. Večer se těšte na servírované večeře o třech chodech. Součástí restaurace je i prostorná terasa a salónek, kde si můžete vychutnat sklenku vína nebo svou ranní kávu.

V hotelu si užijí zábavu i děti. Čeká je tu dětský koutek s hračkami a venkovní dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm.

Bazén s mořskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnejte si svou dovolenou s veškerým komfortem a využijte všech aktivit a procedur, které hotel nabízí. Zaplavejte si ve vyhřívaném venkovním bazénu s mořskou vodou o teplotě 32 - 35 °C. Při špatném počasí přijde vhod i vnitřní krytý bazén. Nechte se hýčkat a dopřejte si také léčebné procedury.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let 100 Kč/noc se snídaní a neomezeným vstupem do bazénu, bez nároku na lůžko.

 • Dítě do 11,9 let 470 Kč/noc s polopenzí, ubytováním a neomezeným vstupem do bazénu.

Příplatky:

 • Víkendový příplatek (platný od 1.1.2018) 450 Kč/pobyt.

 • Sezónní příplatek (29.4. – 1.5.2018 a 4. – 8.5.2018) 450 Kč/kupón. V uvedených termínech je možné využít pouze kupóny na tři noci.

 • Místní poplatek 16 Kč/dospělá osoba/noc nebo 5 Kč/dítě do 17,9 let/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc nebo 300Kč/noc (větší rasa).

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Karla F.)

Bohužel vyšší byl příplatek za víkend než bylo původně garantováno. Recepční hotelu při objednání pobytu potvrdila částku nižší částka, kterou při příjezdu požadovali.

Vynikající (renata V.)

vše bylo super, doporučuji výlet na Praděd, cesta je asfaltová, takže lze i s kočárky. Město Karlova Studánka je kouzelné a s pitnou fontánkou v centru, Mechové jezírko v Rejvízu mohu doporučit, bazény v hotelu jsou výborná věc, využili jsme naplno venkovní vyhřívaný.

Vynikající (michal C.)

Hotel byl naprosto super, obsluha také, ubytování taky v naprostém pořádku, musím vyzdvihnout kuchyň výborná jídla a bazén také super - i ten venkovní. Co musím vytknout nikde jsem si nevšiml, že by bylo upozornění, že se zde nedá platit kreditní kartou, což v dnešní době hodně špatné. A další, pokud platím něco stravenkami tak si myslím, že poplatek 13% který nikde není uveden ani vylepen mi nepřijde moc férový. Jinak vše v pohodě.

Tipy na výlet

Praděd

Praděd

Proč sedět na hotelu, když se nedaleko od vás tyčí do výšky 1492 m n. m. nejvyšší hora Moravy a Slezka? Na vrcholu hory panuje drsné počasí a průměrná roční teplota nepřevyšuje 1 °C. To vás ale vůbec nemusí trápit, protože až na vrchol vede asfaltová cesta a ve vysílači najdete také restauraci a vyhlídku. Za dobrého počasí vás čeká až neuvěřitelný rozhled, kdy můžete vidět Beskydy, Sněžku, ale i Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakousku.

Jeskyně Na Pomezí

Jeskyně Na Pomezí

Jak vypadá největší "mramorová" jeskyně v Česku? To můžete snadno zjistit. Tento unikátní jeskynní systém vznikl rozpouštěním mramoru, který po miliony let vytvářel vysoké chodby a kaskádové útvary krápníků. Prohlídkový okruh, který trvá cca 45 minut vám zpřístupní 400 metrů jeskyně. V unikátním mikroklimatu vás po celý rok uvítá teplota 7,7 °C a vlhkost vzduchu 99 %.

Rejvízské rašeliniště

Rejvízské rašeliniště

Navštivte unikátní rašeliniště, které vzniklo před 6 - 7 tisíci lety. Jednou z nejkouzelnějších lokalit Jeseníků vás po dřevěných lávkách provede Naučná stezka Rejvíz. Díky ní poznáte vzácné druhy rostlin a také historii tohoto místa. Hlavní částí rašeliniště jsou Velké a Malé mechové jezírko. Místo je také ideálním výchozím bodem pro další pro výlety například na Červenohorské Sedlo, do Ramzové nebo na Praděd.