Nechte se hýčkat v Pivních lázních Poděbrady při pobytu ve dvou v hotelu Soudek. V ceně pivní koupel, masáž, zábal a nechybí ani romantická večeře, sekt a malý dárek pro váš dokonalý letní relax ve středních Čechách.

Relaxujte při pivní koupeli v Kleopatřiných lázních Poděbrady

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. 

Vedle koupele se těšte i na chmelovou masáž a zábal rukou s bambuckým máslem. To vše ve stylovém, relaxačním prostředí lázní, které najdete přímo v centru Poděbrad. 

Po relaxaci si nezapomeňte město prohlédnout - jeho dominantou je zámek, lázeňská kolonáda a květinový park. 

Ubytování v hotelu Soudek s romantickou večeří

Hotel Soudek leží v centru města, jen kousek od samotných lázní. Pokoje hotelu jsou příjemně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV i lednici. Součástí balíčku je i romantická večeře pro dva podávaná v Jihočeské restauraci. Těšte se na vepřový steak na fazolkách a slanině se šťouchanými bramborami. K doladění atmosféry nechybí ani sekt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jarmila H.)

Prostředí hotelu nové pěkné, obdrželi jsme vše co kupon obsahoval, strava výborná, wellness také. Personál hotelu nám vždy vyhověl v našich požadavcích. Výlet jízda parníkem nedaleký zámek a přírodní koupaliště.

Vynikající (Dagmar ?.)

Prostředí hotelu čisté, vkusné, moc hezké doplňky. Personál velmi ochotný a vstřícný. Snídaně průměrné.

Vynikající (Jan T.)

Skvělé, velmi hezké ubytování na zámku v penzionu, klimatizovaná jídelna, sloužící i jako společenská místnost, procedury velmi povzbuzující s příjemným personálem. Snídaně výborné, v těch horkých dnech by se hodila klima i na pokoji, ale dalo se to i tak zvládnout. Celkově vše na jedničku.

Vynikající (Eva M.)

Penzion Lovas & Lovas je velice pěkný, majitel je vstřícný a milý. Restaurace je nejlepší zážitek v gastronomii v Poděbradech. Pivní lázně jsou též skvělé.

Vynikající (martina M.)

Naprostá spokojenost,vše jsme si velice užili. Ubytování i pivní lázen byla super. Můžeme jen doporučit.

Vynikající (Jiří K.)

Spokojen jsem byl velmi,pobyt byl nad očekávání hezký a rád pojedu znovu na nějaký pobyt od vás.Děkuji Kopecký

Vynikající (Eliška K.)

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni, vše bylo perfektní, ubytování, strava, služby, procedúry. Péče personálu úžasná, všichni moc milí a vstřícní. Všem známým doporučuji tento pobyt.

Skvělé (Milan S.)

Prostředí hotelu trochu kazila prováděná rekonstrukce sousedního objektu, ale jinak objekt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu a se službami jsme byli spokojeni. Všem dalším zákazníkům bychom doporučili navštívit Poděbradské muzeum sklářství a lázeňství.

Vynikající (Josef D.)

Hotel perfektní, krásné prostředí, wellness pohoda, služby na úrovni, personál milý a vstřícný. Vřele doporučuji všem.

Vynikající (MILOŠ H.)

Perfektní, milý personál a hodně snaživá paní majitelka. Jde vidět, že se stará, vše ok, večeře super a pedikura také, i paní Jitka hodná. Super masáž, snídaně, všeho dost není co vytknout, hodně dobrý pobyt.