Odpočívejte v krásné přírodě Valašska a Beskyd - ubytování v Beskydském hotelu Relax pro dva s polopenzí, neomezeným vstupem do vyhřívaného bazénu, masáží a spoustou dalších výhod. Atraktivní poloha hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.

Relaxační pobyt v Beskydském hotelu Relax*** v centru hor

Beskydský hotel najdete v samém centru Beskyd - přímo v Rožnově pod Radhoštěm, avšak v jeho klidné části. Hotel je situován na okraji lesoparku na kopečku, odkud se procházkou dostanete asi za 20 minut do centra města. Pokoje hotelu jsou příjemně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení a TV.

Součástí hotelu je i restaurace, kde můžete ochutnat valašskou kuchyni. V hotelu je i kavárna Atrium. Nechybí ani wellness centrum s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel má také širokou nabídku masáží a vodoléčby, stejně jako sportovního vyžití - fitcentrum, kuželna, tenisový a volejbalový kurt. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Atraktivní lokalita vhodná k výletům


Hotel leží v samém centru Beskyd - kousek to odsud máte na Radhošť, Pustevny i Lysou horu. Přímo v Rožnově pak najdete známý skanzen Valašské muzeum v přírodě. Pokud fandíte golfu, navštivte vyhlášenou Čeladnou. Zajímavé je i Valašské Mezeříčí nebo Kopřivnice s muzeem Tatry.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marketa U.)

Pobyt úžasný, pěkné prostředí hotelu, dobré jídlo, vyhřívaný bazén, jen masáž bych očekávala více profesionální, pěkné okolí a výborné pivko v místních pivovarských lázních,vstřícný a milý personál.

Skvělé (Kratochvíl S.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu na internetu. To co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi a spokojeni. Strava - snídaně v podobě švédských stolů bohatá, každý si mohl vybrat na co měl chuť. Obědy za své - pěkný výběr a velké porce. Večeře průměrné - pánům to asi nestačilo. Jinak strava výborná. Wellness a služby okolo nich dobré. Personál hotelu slušný a rádi poradili. Výletů do okolí je hodně a tak se může každý rozhodnout kam jít nebo co mu vyhovuje.

Vynikající (Martina P.)

Pobyt byl skvělý, byly jsme s kolegyněmi velice spokojeni, jak s ubytováním, tak se stravou

Vynikající (Dana D.)

Pobyt naprosto bez problémů, vše bylo tak, jak bylo uvedeno na poukazu. Dokonce jsme byli personálem usměňováni, co ještě můžeme v rámci poukazu využít, abychom na nic nezapomněli. Personál bezvadný, od recepční, přes číšníky, kuchaře, masérky - až po uklízečky. Prostředí čisté, strava výborná. My jsme byli velice spokojeni. Mohu jen doporučit ;)

Vynikající (Bohuš N.)

Velice příjemný hotel, i pro rodinu s dětmi. Uvítali jsme bazén, když nebylo počasí na procházku. Strava chutná, služby a zaměstnanci příjemní.

Vynikající (stanislav S.)

Velmi milé jednání od veškerého perzonálu jídla dobrá welnes výborný jediný minus byla chladná voda ve vnitřním bazenu

Vynikající (Vlastimil V.)

Dobrý den, já i moje žena jsme byli po všech stránkách velmi spokojeni, personál na vysoké úrovni, usměvavý vstřícný. Všem kdo si zakoupí pobyt v hotelu Relax ho vřele doporučuji. Večeřa.

Vynikající (Tibor B.)

Ubytování a veškeré poskytování služby na nejvyšší odpovídající úrovni. Personál vynikající.

Skvělé (Monika C.)

V hotelu se nám velmi líbilo. S kamarádkou jsme byly maximálně spokojené s ubytováním, jídlem, wellness, personálem. Prostě vše na velkou 1.

Vynikající (Bohuš N.)

Výborný relax, krásná příroda, velice dobré služby hotelu, nebylo nic negativního, co by narušilo náš pobyt :-)