Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince 2015.

Romantika v prvorepublikovém hotelu Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která Vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Součástí hotelu je také krásné wellness centrum s vířivkou a saunou. Na zahradě je k dispozici bazén a pro sportovní vyžití také tenisový kurt.

Návštěva Prahy kdykoliv během roku

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeho krásu ocenil i prestižní výběr tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).

Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Technické muzeum, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.)

Vše odpovídalo tomu, co bylo uvedeno v nabídce. S poskytnutými službami byla také spokojenost. Personál milý a pokaždé usměvavý a ochotný. Nebyl jediný problém. Určitě bych doporučila Centrální park Kbely. Na procházku je to úžasné místo:-).

Skvělé (Stanislava M.)

Hotel se nachází v tichém prostředí, je pěkný, strava dobrá a personál vstřícný. Nebyla jsem spokojená jen s tím, že nešla TV a ani po urgenci nebyla opravená, to bylo jediný co kazilo dojem.

Vynikající (Iva B.)

Hotel je na velmi příjemném místě, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava byla perfektní, wellness jsme nevyužili (vzhledem k tomu, že je můj muž na vozíku, je to trochu složité). Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Jako tip na výlet bychom doporučovali shlédnutí expozice v historickém leteckém muzeu. I já jako žena jsem si prohlídku hangárů velmi užila. Dále je velmi blízko ZOO Praha, která také rozhodně stojí za zhlédnutí. Vzhledem k tomu, že můj muž je již 4 roky na vozíku, máme docela problém absolvovat společné výlety. Tento jsme si ale opravdu velmi užili, protože jsme měli absolutně skvělý bezbariérový pokoj, hotelový personál byl velmi vstřícný a opravdu jsme byli moc spokojeni.

Vynikající (Iva S.)

Hotel byl příjemný, bylo tam teploučko, čisto, personál vstřícný, snídaně naprosto dostačující. Byli jsme spokojeni a na listopad tam máme opět zamluveno ubytování na návštěvu divadla. Na léto je tam opravdu pěkná příjemná zahrada, lehátka, pěkný bazén, místo na sport, kurty.

Vynikající (Michal N.)

Všetko je na vysokej úrovni s max. počtom hviezdičiek. V Prahe je spústu vecí, ktoré je treba vidieť. Poznáte najužšiu ulicu na svete?

Skvělé (Radka S.)

Ubytování odpovídalo popisu, snídaně - omezený výběr, káva byla nepoživatelná. Domluvit se česky mimo recepci byl problém.

Skvělé (Miroslav B.)

Na našej strane spokojnosť nemáme čo vyčítať aj ked priestor na zlepšovanie sa nájde stále.

Vynikající (Marie B.)

velmi spokojeni, úroveň pobytu předčila naše očekávání, personál vstřícný a příjemný

Vynikající (Jiří N.)

Umístění hotelu je velmi praktické, v klidném prostředí, ačkoliv je v blízkosti letiště. Vybavení hotelu velmi pěkné. Vše co bylo uvedeno na voucheru jsme obdrželi. Personál byl příjemný a velmi vstřícný. Případným zákazníkům bychom rozhodně doporučovali vzhledem k výše uvedeným kladům, ale i vzhledem ke lokalitě lokalitě a snadného dosažení kteréhokoliv místa v Praze metrem z blízkých Letňan

Vynikající (Zdeňka G.)

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak i službami i stravou. I když se hotel nachází dále od centra, dopravní spojení je velmi rychlé.