• Polopenze po celou dobu pobytu

 • Úschovna kol a dětský koutek

 • Platnost až do léta 2018

 • Nedaleko centra Brna

 • Moravský kras a Macocha

Vypravte se do druhého největší města ČR - Brna. Ubytováni budete v penzionu Varadero, který je nedaleko centra plného památek, ale také nádherného Růženina lomu, lomu Hády a Moravského krasu.

Hotel v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra

Penzion Varadero se nachází v klidném prostředí Brna v části Brno - Líšeň nedaleko centra (20 minut jízdy), ale i Moravského krasu (20 minut jízdy). Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

Součástí penzionu je restaurace se zahrádkou, kde si pochutnáte na české kuchyni a bar, kde se každou sobotu pořádají taneční oldies párty. K dispozici je také úschovna kol a pro děti je připraven dětský koutek.


Prestižní deník New York Times vydal seznam 52 míst, které byste si v roce 2016 rozhodně neměli nechat ujít. Jedním z nich je právě Brno (27. místo).


Vydejte se na toulky po okolí

Přímo za penzionem je Vápencový lom v lese, nádherný lom Hády a Růženin lom s pěknými jezírky. K lomům dojdete během pár minut. S dětmi se vydejte do Lamacentra Hády.

Vyjet můžete i mimo Brno - za návštěvu stojí největší propast v celé střední Evropě - Macocha nebo krápníkové jeskyně v Moravském krasu (10 km). Nenechte si ani ujít krásné historické centrum s jeho nočním životem v kavárnách, divadlech, stylových barech a restauracích. V centru Brna se po celý rok konají nejrůznější festivaly, veletrhy a spousta jiných kulturních či gastronomických akcí.

Nedaleký Hrad Veveří také rozhodně stojí za vidění, dopravit se k němu navíc můžete romanticky na parníku pravidelnou lodní dopravou.

Vypravte se také do funkcionalistické vily Tugendhat (UNESCO) nebo Technického muzea.

Pokud vás láká větší výlet, navštívit můžete také Aqualand Moravia (35 km) a nedalekou Pálavu plnou vinic a nádherných výhledů.

Příjemnou procházkou se dostanete také k Ochozům u Brna, kde leží Jeskyně Netopýrka a Pekárna.

Penzion ST Varadero se nachází v klidném prostředí Brna v části Brno - Líšeň nedaleko centra, ale i Moravského krasu (20 minut jízdy). Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

Součástí penzionu je restaurace se zahrádkou, kde si pochutnáte na české kuchyni a bar, kde se každou sobotu pořádají taneční oldies párty. K dispozici je také úschovna kol a pro děti je připraven dětský koutek.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 • Přistýlka pro dítě či dospělou osobu 400 Kč/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 11:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Elena K.)

Byli jsme opravdu spokojeni. Pokoje útulné, čisté, teplo... jídlo chutné, poctivé porce, personál příjemný. Každou sobotu dole hraje DJ písničky 80té, 90té léta i moderní písničky. Kdo hledá romantiku, musí do wellnessu do hor. Kdo hledá kvalitní přespání v Brně, můžu jen doporučit.

Vynikající (Tatjana M.)

Boli sme spokojní s penziónom hlavne preto, že sa nachádzal na okraji mesta, s blízkou dostupnosťou mestskej dopravy. My s manželom nároční nie sme, tak sa nám páčilo aj ubytovanie so stravou. Dve noci sa dá sa dá vydržať všade. Akurát, že ak by sme tam mali byť týždeň, tak by som upravila večere. Lebo vybrať si z kuraciny alebo bezmäsitého jedla na večeru pre chlapa je málo. Raňajky výber zo 4 jedál, super.

Vynikající (Jana G.)

I když byl hotel u hlavní silnice na sídlišti, byl to klidný pobyt. Vše bylo tak, jak bylo na kupónu uvedeno. Strava byla chutná a dostačující, personál byl velmi příjemný a vstřícný. V okolí je mnoho možností na výlety (např. Macocha, Brněnská přehrada, hrad Veveří, hrad Pernštejn atd.).

Tipy na výlet

Brno

Brno

Brno, neboli Štatl či Oltec, jak říkají městu místní, je moravská metropole světového významu, i přesto si však zachovává skvělou přátelskou atmosféru a přivítá vás něžnou, mateřskou náručí. Ať už toužíte po klidu, kulturních zážitcích či zajímavých památkách, v Brně se vám dostane dost ode všeho. Město žije různými festivaly, je domovem slavných divadelníků i hudebníků, prvotřídních restaurací a hospůdek. Navštívit můžete také hrad Špilberk, katedrálu sv. Petra a Pavla, místní hvězdárnu či ZOO nebo se projít po zelených parcích. V Brně se rozhodně nudit nebudete.

Petrov

Petrov

Katedrála sv. Petra a Pavla je jednou z nejvýraznějších a nejzajímavějších budov Brna. Je dobře viditelná ze všech světových stran a její venkovní podoba i vnitřní výzdoba s dechberoucími vitrážemi ji řadí k nejkrásnějším církevním památkám u nás. V katedrále probíhají nejen bohoslužby, ale i různé koncerty a jiné kulturní akce, přístupná je veřejnosti celoročně.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Dominantou Brna je už více než 700 let hrad Špilberk. V historii sloužil jako sídlo moravských markrabat, vojenská pevnost i vězení, v dnešní době je muzeem s mnoha stálými i měnícími se expozicemi a kulturním centrem Brna. Kromě zajímavých výstav si můžete na Špilberku prohlédnout místní kasematy či bastion, na hradě se také pravidelně konají koncerty, divadelní představení a festivaly. Okolní park je ale také vhodným místem pro klidnou procházku a načerpání nových sil na čerstvém vzduchu.