Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince.

Romantika v prvorepublikovém hotelu Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která Vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Součástí hotelu je také krásné wellness centrum s vířivkou a saunou.

Návštěva Prahy kdykoliv během roku

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeho krásu ocenil i prestižní výběr tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).

Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Technické muzeum, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce. Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Anna K.)

bola som spokojná, ubytovanie veľmi pekné, teplo a strava tiež dobrá (hlavne dezert) ...akurát počasie nám nevyšlo, ale to sa žiaľ zariadiť nedá :)...do Prahy sa ešte chystám vrátiť...ono nie je dôležité kde ste na pobyte,ale s kým ste, a to bolo fajn... :)

Vynikající (eva W.)

vše bylo super,byli jsme spokojeni s ochotou personálu, vše čisté, snídaně pestrá, prostředí pěkné

Skvělé (Stanislava ?.)

Vše proběhlo podle očekávání, domluva s hotelem bezproblémová. Hlavní jídlo, které bylo součástí večeře nám příliš nechutnalo.

Skvělé (Zdeněk M.)

velmi líbilo prostředí hotelu. Odpovídal pobyt popisu. Obdrželi jste vše, co bylo na kupónu uvedeno. strava dobrá

Skvělé (Stanislava M.)

Hotel se nachází v tichém prostředí, je pěkný, strava dobrá a personál vstřícný. Nebyla jsem spokojená jen s tím, že nešla TV a ani po urgenci nebyla opravená, to bylo jediný co kazilo dojem.

Vynikající (Marie B.)

velmi spokojeni, úroveň pobytu předčila naše očekávání, personál vstřícný a příjemný

Skvělé (Kristián M.)

Pobyt bol výborný až na mierne komplikácie v dorozumení s ukrajinským, resp. ruským personálom. Hotel bol pekný, čistý, jedlo dobré.

Vynikající (Michal N.)

Všetko je na vysokej úrovni s max. počtom hviezdičiek. V Prahe je spústu vecí, ktoré je treba vidieť. Poznáte najužšiu ulicu na svete?

Skvělé (Richard S.)

Pokoje čisté, pokojová služba taky, personál mladý, velice sympatický a ochotný! Jedine mínus bylo že na snídani druhy den pobytu byly den staré housky... Celkově ale doporučuji.

Skvělé (Kristýna B.)

Všechno úžasné, jen snídaně byla velmi chudá. Personal milý, pokoj čistý a nádherný. V tomto hotelu jsme byli již počtvrté a jsme stále spokojeni a rádi se vrátíme znovu.