Užijte si zážitkový pobyt plný romantiky v nádherném prostředí zámeckého hotelu Ctěnice**** v Praze. V ceně snídaně, každý den podívaná na středověká vystoupení, možnost dokoupení romantické večeře...a hlavně procházky v krásném zámeckém parku.

Romantická dovolená v zámeckém prostředí v Praze


Zámecký hotel Ctěnice sídlí v prostorách malebného zámeckého areálu Ctěnice v Praze-Vinoři. Zámek stojí na místě původní gotické tvrze, která byla kolem roku 1550 přestavěna na renesanční zámek. V průběhu let prošel zámek také barokní a klasicistní úpravou. 

Zámecký hotel je situován v bývalé sýpce a nabízí romantické ubytování. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, připojením k internetu a vysoušečem vlasů. Hotel je nekuřácký, bezbariérový a disponuje úschovnou kol.

Součástí areálu je kromě zámecké restaurace a kavárny s terasou také zámecký park a jízdárna. Zámecký areál také nabízí vyjížďky na koních, prohlídku zámku s výstavou řemesel a návštěvu zámeckého zahradnictví. Muzeum hlavního města Prahy zde pravidelně připravuje expozice a kulturní akce.

Procházky zámeckým parkem či prohlídka Prahy

Při procházkám nádherným zámeckým parkem si užijete soukromé romantiky ve dvou, při které můžete narazit i na páva. K procházkám v krásné přírodě slouží také Vinořský park, který je přírodní rezervací s naučnou stezkou a pískovcovými útvary. 

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku. Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Botanickou zahradu, Technické muzeum, zámeček v Tróji, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Veronika S.)

Velmi hezké místo a prostředí. Hotel také pěkný, vč. pokojů a restaurace. Velmi jsme byli spokojeni se snídaněmi i obsluhou a procedurou garra rufa. Co se týká čtyřchodové večeře očekávali jsme lepší chuť i prezentaci, jako dezert servírovat kolečko ananasu vyndané z plechovky a přelité čokoládovým topingem mě tedy doslova dostalo v restauraci čtyřhvězdičkového hotelu. S jednou věcí jsme ovšem byli dost nespokojeni, a to byla skutečnost, že za celý čtyřdenní pobyt se do našeho pokoje ani jednou nepodívala pokojská. U čtyřhvězdičkového hotelu bych očekávala každodenní kontrolu pokoje, vynesení odpadků a úklid koupelny. Skutečnost, že jsme si večer museli najít alespoň zbytek toaletního papíru na vozíčku odstaveném v chodbě, není dobře vypadající.

Vynikající (Lea M.)

Pobyt odpovedal popisu v prezentácii. Bola som veľmi spokojná, služby na úrovni, nie je nič čo by som negatívne ohodnotila.

Vynikající (Luděk V.)

Pobyt splnil naše očekávání. Dostali jsme vše slibované a pozornou péči personálu.

Vynikající (Zuzana Študentová ?.)

S pobytom sme boli spokojní. Miesto bolo pekné, vedeli sme sa zo zamestnancami dohodnúť.

Skvělé (Zuzana M.)

V hoteli bolo čisto, dobry ochotny personal, ale okna v izbach boli male tak sa muselo svietit aj cez den.

Vynikající (Šárka T.)

boli sme veľmi spokojení, služby, ubytovanie aj personál-napriek tomu,že mali problém s ochorením recepčnej,všetko zvládli a boli veľmi ochotní a šikovní

Vynikající (Barbora B.)

Boli sme veľmi spokojní, až nad mieru, prezentácia v portáli splnila to čo uvádzala.

Skvělé (Zuzana Z.)

pobyt odpovedal popisu,izby boli pekné,čisté, strava bola dobrá,boli sme úplne spokojný

Vynikající (Simona M.)

So službami poskytovateľa sme boli spokojní, vyhoveli nám aj v zmene datumu, čo bolo od nich velmi mile, pretože som tento pobyt kupovala ako darček na svadbu :)