Vychutnejte si kouzelnou atmosféru historického srdce Evropy. Při pobytu v TOP HOTELU Praha **** si navíc užijete neomezený vstup do krytého bazénu, vířivky, finské sauny a fitness centra nebo 15% slevu na masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Filip ?.)

Pobyt byl perfektní, hotel stojí na dobrém místě a personál je velmi ochotný a profesionální. Když pojedu příště do Prahy, rozhodně si vyberu Top Hotel.

Vynikající (Jiří H.)

Prostředí bylo krásné, dostupnost výborná, strava i wellness výborné, personál ochotný. Můžete od hotelu autobusem č. 115 směr Chodov, skočte do metra a pěknou zábavu.

Vynikající (Martina M.)

Velmi milý personál. Pokoj byl krásně vybavený a prostorný. Velký výběr z jídla při večeři i snídani. Především restaurace Bohemia s výhledem na Prahu byla parádní. Obdržela jsem naprosto všechno, co bylo obsahem balíčku včetně slevy na masáž.

Skvělé (Erika ?.)

Prostredie hotela sa nám páčilo, zodpovedalo popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Strava bola dobrá aj wellness. Personál hotela príjemný. Jediné mínus, že je trochu ďalej od centra.

Skvělé (Dana C.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava uspokojivá, wellness bylo horší -fungovala jen 1 sauna, personál v pořádku, i když většinou to byli cizinci. Výhodou je zastávka MHD přímo u hotelu jen 10 min. od stanice metra Chodov - což bylo super. Doporučuji saunové centrum - Saunia - v nákupním centru Chodov vstup jen 260 kč na celý den.

Skvělé (Zdenka D.)

Spokojenost, pokoje pěkné, jídlo vynikající. Jen ve 4hvězdě bych očekávala vyšší úroveň služeb.

Vynikající (Vladimír S.)

Vše bylo tak, jak mělo být. Příjemný personál, výborné ubytování a perfektní služby. Pokud by měla být hodnocena strava, tak první den byla večeře za 2, další dny bylo již stravování za 1*. Všem ostatním zákazníkům vřele doporučuji pobyt v tomto hotelu a pokud možno i na více dní.

Vynikající (Jiří K.)

Byli jsme překvapeni velikostí hotelu a množstvím služeb, které hostům poskytují. K poskytovaným službách a vstřícnosti personálu nemáme žádné připomínky. Také množství nabízených jídel neodpovídalo počtu stravovaných hostů, proto jsme jednou zjistili, že v salátu z jižních plodů jsou namíchané zkvašené zbytky z předchozího dne. Také pobyt v bazénu patřil k báječným zážitkům. Jen jsme s politováním konstatovali, že třídenní pobyt tak brzy skončil.

Vynikající (Jana N.)

Pobyt byl super, všechny služby odpovídaly zakoupenému voucheru, strava, wellness i ostatní služby na jedničku. Personál byl také v pohodě, jen pán na recepci by se mohl více usmívat.

Vynikající (Lenka D.)

V hotelu Top hotel Praha se nám moc líbilo. Vše bylo jak psali v nabídce. Pokoje čisté a útulné, raut na jedničku, bylo z čeho vybírat. Žádná dlouhá čekací doba na recepci, personál příjemný. Určitě tento hotel můžeme doporučit.