Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.

Ubytování v hotelu Slávia v Táboře


Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor Vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní koupelnu a WC, TV a wifi připojení. 

Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón. Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Do historického jádra města je to necelých 15 minut klidnou chůzí.

Celoroční dovolená v krásné přírodě jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. Tábor, bývalé husitské město, v sobě skrývá množství památek - Žižkovo náměstí, věž Kotnov či Bechyňskou bránu. Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí (Muzeu čokolády a marcipánu, Muzeum Lega...). V Táboře se nachází i letní venkovní bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábora dále navštivte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimově Ústí či Jindřichův Hradec. Skvělý zážitek na Vás čeká v Chýnovské jeskyni - unikátní jeskyni s barevnými, mramorovými stěnami. 

Okolí můžete poznávat také při pěších procházkách, projížďkách na kole, hipoturistice na farmě v Cunkově či při sjíždění Lužnice.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zuzana J.)

Hotel je přímo u nádraží vlakového i autobusového, takže je to opravdu strategické místo. Hotel i jeho služby odpovídaly popisu, personál byl milý a ochotný. Služby odpovídaly ceně. Není to sice žádný luxus, ale pokud jste celý den venku tak jako my, tak na přespání to úplně stačí.

Vynikající (Klára ?.)

Hotel byl hned u vlakového nádraží, takže odpadá problém hledání :) Přesto v noci díky těsnícím oknům doprava nerušila. Příjemný pokoj se základním vybavením, prostorná koupelna. Velmi sympatický personál.

Skvělé (Dana M.)

Personál byl ochotný, poradil nám, kudy do Zeměráje, hotelový pokoj byl velmi pěkný a prostorný, snídaně dostačující.

Skvělé (Ilona P.)

Prostředí hotelu čisté, dobré, odpovídající ceně. Skvělá poloha hotelu (vlak, autobus i centrum starého města na dosah). Personál vstřícný, milý, ochotný. Obdrželi jsme vše, co bylo garantováno kupónem. Zařízení pokoje jednoduché, ale naprosto dostačující. Doporučujeme ne příliš náročným zákazníkům, kteří se rádi vydají na výlety nebo za návštěvami památek krásného města Tábora.

Vynikající (Alena S.)

Prostředí se nám líbilo. Vše, co bylo na kupónu uvedeno, jsme obdrželi, se stravou taky spokojeni. Personál hotelu milý, ochotný.

Vynikající (Lukas P.)

Pobyt byl vynikající, vše sedělo dle popisu, personál hotelu byl milý a vstřícný.

Vynikající (Veronika K.)

Hotel za tuhle cenu dobrý, pokoj opravdu velký, snídaně trošku chudší, ale na 2 noci stačilo, na delším pobytu bych už nevěděla co jíst, stále stejné.

Skvělé (Eva P.)

Hotel odpovídal našemu očekávání. Personál byl přívětivý a ochotný. Jelikož jsme byli s malým dítětem, doporučujeme Muzeum Lega a Svět s mašinkou a Věž Kotnov a hlavně krásná ZOO.

Skvělé (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo vyhovující, služby personálu hotelu byly velmi dobré, pouze vybavení hotelu trochu málo - na pokoji např. pouze 1 židle.

Skvělé (Jarmila ?.)

Personál velice ochotný a příjemný, snídaně bohaté, hotel starší, ale pokoje pěkné, možnost pěkných výletů.