Parádní pobyt pro dva s polopenzí v moderním Penzionu u Zajíčků u známé propasti Macocha na jižní Moravě. Perfektní pro cyklo dovolenou - v okolí nespočet výletů v přírodě Moravského krasu. Platnost až do prosince.

Cyklo pobyt v parádním penzionu na jižní Moravě

Penzion u Zajíčků najdete v Mokré, kousek od Brna a zároveň v malebné krajině u údolí Říčky a nedaleko Moravského krasu s propastí Macocha.

Moderní penzion nabízí ubytování v krásně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani stylová, rustikální a hlavně v okolí vyhlášená restaurace s domácí kuchyní, kterou okusíte díky polopenzi. 

Okolí penzionu je protkáno hustou sítí cyklostezek, takže kola si rozhodně doma nenechávejte - v okolí je stále co poznávat. 

V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zuzana B.)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).

Vynikající (Petra H.)

Penzion je útulný, personál vstřícný, jídlo bylo dobré. Vše v pořádku. Doporučuji.

Skvělé (Jan K.)

Penzion U Zajíčků byl skromnější, než se zdálo dle popisu. Situace oken pokojů byla přímo na silnici, i když před zřízením penzionu v podkroví mohli být pokoje otočeny na druhou stranu místo spojovací chodby. Takto by se i eliminoval hluk z restaurace a venkovního sezení. Snídaně bez větší možnosti výběru a večeře výběr z jednoho jídla nebo minutka za doplatek. I kalkulovaná cena za večeři ve výši 85 Kč neodpovídala v našem případě kvalitě jídla. Množství příloh bylo dostatečné.

Skvělé (Monika H.)

Dobrý den, s ubytováním jsme byli spokojení. Příjemná obsluha, pokoje vkusně zařízené, čisto.

Skvělé (Soňa H.)

Strava dobrá...personál dobrý...výlety dobré...pouze bych doporučil přivézt vlastní matraci nebo spát na zemi...

Skvělé (Květoslav Hill H.)

Ubytování odpovídající, hezká koupelna, čisto. Pěkná stylová restaurace, velmi chutné jídlo a příjemný personál.

Skvělé (Lucie M.)

V penzionu u Zajíčků jsme byli spokojeni, velmi příjemný personál, paní nám poradila tipy na výlety. Ubytování útulné, příjemné. Stravování dostačující porce a chutné.

Vynikající (Kateřina H.)

Ubytování bylo útulné a jídlo výborné. Na snídani dostačující výběr a na večeři jedno teplé jídlo - vždy nám chutnalo. Personál ochotný a milý, na všem se dá dohodnout. DOPORUČUJU, my si dovolenou užili.

Skvělé (Soňa K.)

Dobrý den, pokoje byly docela dobré, jenom pokud chcete večer jít spát dřív než odejdou všichni popíjející dole v restauraci pod okny, tak to nelze. Takže až po půlnoci je nějaká šance. I při zavřeném okně máte pocit, že jsou u Vás v pokoji. Nechápu to. Vypadá to nově, ale izolace a odhlučnění oken a stěn mezi pokoji žádné. Je to opravdu škoda. Jinak obsluha skvělá, pivo a jídlo vynikající. Okolí je nádherné.

Skvělé (Milada G.)

Prostředí bylo velmi pěkné, rovněž jídlo bylo dobré, personál ochotný. Jediný nedostatek - při příjezdu na pokoji nebyly ručníky ani osušky, ani mýdlo. Museli jsme si říct, řekli, že jim to nedovezla prádelna, večer nám nakonec dali alespoň 2 ručníky ale nic víc.