Nechte se hýčkat v Pivních lázních Poděbrady při pobytu ve dvou v hotelu Soudek. V ceně pivní koupel, masáž, zábal a nechybí ani romantická večeře, sekt a malý dárek pro váš dokonalý letní relax ve středních Čechách.

Relaxujte při pivní koupeli v Kleopatřiných lázních Poděbrady

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. 

Vedle koupele se těšte i na chmelovou masáž a zábal rukou s bambuckým máslem. To vše ve stylovém, relaxačním prostředí lázní, které najdete přímo v centru Poděbrad. 

Po relaxaci si nezapomeňte město prohlédnout - jeho dominantou je zámek, lázeňská kolonáda a květinový park. 

Ubytování v hotelu Soudek s romantickou večeří

Hotel Soudek leží v centru města, jen kousek od samotných lázní. Pokoje hotelu jsou příjemně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV i lednici. Součástí balíčku je i romantická večeře pro dva podávaná v Jihočeské restauraci. Těšte se na vepřový steak na fazolkách a slanině se šťouchanými bramborami. K doladění atmosféry nechybí ani sekt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jan T.)

Skvělé, velmi hezké ubytování na zámku v penzionu, klimatizovaná jídelna, sloužící i jako společenská místnost, procedury velmi povzbuzující s příjemným personálem. Snídaně výborné, v těch horkých dnech by se hodila klima i na pokoji, ale dalo se to i tak zvládnout. Celkově vše na jedničku.

Vynikající (Adéla R.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení. Vše odpovídalo tomu podle čeho jsem pobyt vybírala.

Vynikající (MILOŠ H.)

Perfektní, milý personál a hodně snaživá paní majitelka. Jde vidět, že se stará, vše ok, večeře super a pedikura také, i paní Jitka hodná. Super masáž, snídaně, všeho dost není co vytknout, hodně dobrý pobyt.

Vynikající (Zdeňka M.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i službami. K dispozici jsme měli celý apartmán, který úplně předčil naše očekávání. Služby perfektní, personál příjemný a sympatický.

Vynikající (Bohuslava B.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci, příjemná obsluha, spokojenost se nabízenými službami.

Vynikající (Jan B.)

Velmi spokojeni celý pobyt proběhl jak bylo prezentováno, příjemný personál, pěkné a čisté ubytování.

Skvělé (Jana D.)

Ubytovaní jsme byli jinde, ale nevadilo to. Personál - výborný, totéž strava. Měli jsme sebou kola, takže jsme cyklistikovali.

Vynikající (Eva B.)

S pobytom v Podebradoch sme boli veľmi spokojní. Ubytovanie bolo veľmi pekné a strava bola vynikajúca. Taktiež samotné kúpele boli v poriadku.

Skvělé (Zuzana Z.)

S pobytom sme boli spokojní, všetky ponúkané aktivity boli zrealizované k našej spokojnosti. Procedúry v pivných kúpeľoch boli príjemné. Hoci sme neboli ubytovaní v penzióne, ktorý sme si vybrali, bolo nám zabezpečené náhradné ubytovanie v centre mesta. Strava bola zabezpečená vo veľmi dobrej reštaurácii, strava i obsluha bola na vysokej úrovni.

Vynikající (Sandra J.)

Všechno musím hodnotit na výbornou! Jak příjemný personál, tak nezapomenutelnou koupel v pivíčku, snídaně a apartmán také perfektní.