Dovolená v Táboře, srdci jižních Čech, pro dva na 3 - 8 dní. K tomu každodenní bohaté snídaně, láhev vína, káva a zákusek. Prozkoumejte město na řece Lužnici a všechny krásy Jihočeského kraje.

Ubytování v hotelu Slávia v Táboře


Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor Vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, mají vlastní koupelnu a WC, TV a wifi připojení. 

Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón. Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Do historického jádra města je to necelých 15 minut klidnou chůzí.

Celoroční dovolená v krásné přírodě jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. Tábor, bývalé husitské město, v sobě skrývá množství památek - Žižkovo náměstí, věž Kotnov či Bechyňskou bránu. Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí (Muzeu čokolády a marcipánu, Muzeum Lega...). V Táboře se nachází i letní venkovní bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábora dále navštivte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimově Ústí či Jindřichův Hradec. Skvělý zážitek na Vás čeká v Chýnovské jeskyni - unikátní jeskyni s barevnými, mramorovými stěnami. 

Okolí můžete poznávat také při pěších procházkách, projížďkách na kole, hipoturistice na farmě v Cunkově či při sjíždění Lužnice.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Zuzana V.)

Jednalo se o hotel u nádraží. Centrum v docházkové vzdálenosti. Kdo hledá hotel na slušné přenocování - doporučím. Hotel zřejmě nemá vlastní kuchyň, na snídaně menší výběr, ale postačující. Pro lidi, kteří nevyhledávají komfort.

Vynikající (Klára ?.)

Hotel byl hned u vlakového nádraží, takže odpadá problém hledání :) Přesto v noci díky těsnícím oknům doprava nerušila. Příjemný pokoj se základním vybavením, prostorná koupelna. Velmi sympatický personál.

Vynikající (Jiří C.)

Velmi příjemný pobyt v centru u vlakového i autobusového nádraží, parkování ve dvoře hotelu - super

Vynikající (Jitka D.)

Byly jsme velice spokojené. Personál byl příjemný, poradily nám kudy se vydat na určitá místa která jsme chtěly navštívit.

Skvělé (Martina H.)

Příjemné prostředí hotelu odpovídalo popisu, všechny služby jsme obdrželi dle seznamu. Vyzvedla bych vstřícnost personálu jak denní, tak noční služby. Bohatá snídaně předčila očekávání. Výlet bych doporučila do Bechyně a pak Stádlecký most. Také obchodní dům Dvořák, který je nedaleko.

Vynikající (Anna D.)

Prostředí hotelu je pěkné,renovované,odpovídá popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Personál ochotný.

Vynikající (Simona G.)

Pokoje na hotelu jsou pěkné, prostorné, čisté, postele jsou pohodlné. Dvůr hotelu kde se parkuje je dost hrozný, stejně jako výtah, kde něco silně zapáchá. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, snídaňový výběr byl dobrý, personál velice ochotný a slušný. Nic nebyl problém, ve všem nám ochotně vyhověli a pomohli nám, za to moc děkujeme. Doporučujeme večeři či oběd v restauraci, která je za rohem "Restaurace Dobrých časů" kde byl také příjemný personál a skvěle tam vaří.

Vynikající (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Skvělé (Lenka B.)

Všichni byli příjemní.Nespokojená jsem byla pouze s výběrem zákusků ke kávě.Myslela jsem si,že když je káva se zákuskem součástí voucheru,že bude z čeho vybírat.

Vynikající (Libuše H.)

Prostředí hotelu dobré, pobyt odpovídal popisu, personál hotelu velice příjemný a vstřícný.