Vychutnejte si aktivní odpočinek v Krkonoších od jara do podzimu i po celé prázdniny. V balíčku budete mít polopenzi, neomezený bazén, parafínový zábal a spoustu dalšího. Užijte si krásně přírody Krkonoš ve dvou nebo s celou rodinou.

Hotel Arnika – útulný, stylový hotel v srdci Krkonoš

Hotel má ideální polohu na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. 

Velmi příjemně působí interiér hotelu v rustikálním stylu. Chloubou restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří poklidnou a pohodovou atmosféru. Hotel je vybaven pohodlnými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a apartmány.

Okolí nabízí krásné procházky a výlety do malebné krkonošské přírody

 

Nejvyhledávanější atrakcí v Krkonoších je jízda novou lanovkou, výstup na Sněžku a výlet k prameni Labe. Zážitkem pro Vás i Vaše děti bude i výlet do ZOO ve Dvoře Králové.

Okouzlí Vás též romantická procházka v Adršpašsko - teplických skalách. Celoročně  jsou otevřena tři nejvýznamnější  muzea, která přibližují život lidí v Krkonoších a počátky lyžování v Čechách: ve Vrchlabí, Jilemnici s hracím Metelkovým betlémem a v Trutnově.

Od dubna můžete navštívit také další kulturní památky v okolí: Kuks, Josefskou pevnost u Jaroměře, Babiččino údolí, Ratibořice, Broumov, zámek Náchod, muzeum antiky v Hostinném nebo klenotnici v Nové Pace. Pro děti je v okolí několik bobových drah, pohádková stezka, mravenčí stezka, lanové parky, zábavný park v Radvánovicích a možnost jízdy na ponících a koních.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka Hruštičková H.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Se službami jsme byli velmi spokojeni také s bezlepkovou stravou mi bylo vyhověno. Milá paní majitelka, příjemný personál. Tento hotel vřele doporučuji kdo má rád klid a příjemné rodinné prostředí.

Vynikající (Irena S.)

Všechno bylo super, až na okolí penzionu, ale za to majitelé nemohou. Jinak personál skvělý, usměvavý, velmi ochotný. Všechno bylo jak bylo přislíbeno. Strava vynikající, všeho bylo dost, velmi pěkné prostředí jak celý penzion tak pokoje i restaurace. Není nic co bych vytkla. Také jsme podnikly výlet do Polska do parku miniatur Kowary, stálo to opravdu za to. Mohu jen doporučit.

Vynikající (Jan M.)

Personál příjemný a ochotný. Jídlo velmi dobré. Wellness jsme využili a byli jsme také velmi spokojeni. Využili jsme lyžování v nedalekém Černém Dole. Perfektně upravené a široké sjezdovky. Super.

Vynikající (Jana J.)

Pobyt jsem kupovala jako dárek. Dle informace od obdarovaných bylo vše v pořádku - strava, služby, možnosti aktivního odpočinku i prostředí hotelu odpovídalo tomu, co bylo uvedeno v nabídce.

Vynikající (Ladislav P.)

Vše bylo podle očekávání, strava OK, wellness podle očekávání, personál na jedničku a typ na výlety, byli jsme lyžovat ale podnikli jsme jeden výlet do Polska do města Kowary na miniatury hradů, zámků atd. moc pěkné stojí to za to.

Vynikající (Ivana T.)

Velmi spokojeni, rychlé a jednoduché vyřízení požadavku, příjemné profi. jednání. Co jsme zaplatili to jsme dostali. Prostě spokojenost.

Skvělé (Marcela D.)

Celkově spokojeni, velice příjemný a ochotný číšník, jídlo dobré, ubytování k plné naší spokojenosti.

Skvělé (Zuzana S.)

Výborná kuchyně. Čistota pokoje. Ochotný pan číšník. Jen uzamykání hotelu ve 22 hod. a jeho otvírání v 7:30 hod. nám nevyhovovalo. Také komorní prostředí restaurace by vylepšila kulisa rádia.

Vynikající (Kateřina J.)

Naprosto vše bylo v pořádku. Vše co bylo slíbeno, bylo splněno. Co se týče jídla, to bylo naprosto skvělé a luxusní.

Skvělé (Zuzana K.)

Jídlo bylo velmi chutné, porce akurátní, servis velmi dobrý. Snídaně formou bufetu, velký výběr. Wellness trochu vázlo: vnitřní bazén nebyl vyhřátý tak, jak jsme čekali, spíš se dalo říct, že měl normální teplotu. Pro saunu jsme vybrali večer před koncem "ordinační doby" a bohužel vyhřívání bylo cca v polovině vypnuto, takže teplota pomalu klesala. Nabízený pronájem kola se neuskutečnil, protože bylo již zamluveno jinými hosty. Nicméně hotel byl čistý (každý den nám pokojská uklízela pokoj) a i když zařízení působilo trochu zastarale, vše bylo udržované. Personál byl přátelský. Problém může nastat s parkováním auta venku, kde není mnoho místa, naštěstí jsme využili nabídky pronájmu garážového stání. Celkově s hotelem spokojenost. V okolí je mnoho tipů na výlety, jen já osobně nemám ráda davy a v případě výletu do Pece pod Sněžkou se jim nevyhnete.