Parádní pobyt pro dva s polopenzí v moderním Penzionu u Zajíčků u známé propasti Macocha na jižní Moravě. Perfektní pro cyklo dovolenou - v okolí nespočet výletů v přírodě Moravského krasu. Platnost až do prosince.

Cyklo pobyt v parádním penzionu na jižní Moravě

Penzion u Zajíčků najdete v Mokré, kousek od Brna a zároveň v malebné krajině u údolí Říčky a nedaleko Moravského krasu s propastí Macocha.

Moderní penzion nabízí ubytování v krásně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani stylová, rustikální a hlavně v okolí vyhlášená restaurace s domácí kuchyní, kterou okusíte díky polopenzi. 

Okolí penzionu je protkáno hustou sítí cyklostezek, takže kola si rozhodně doma nenechávejte - v okolí je stále co poznávat. V létě se můžete osvěžit na venkovním koupališti jen 3 minuty chůze od penzionu. 

V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie B.)

S pobytem jsme byli spokojeni, obsluha v restauraci milá, víno výborné, pokoje dobré, na můj vkus trochu tvrdší matrace, ale každému vyhovuje něco jiného.

Skvělé (Mirka V.)

Pobyt zcela odpovídal popisu, vše v pořádku, pěkné ubytování, příjemný personál.

Vynikající (Kateřina P.)

Pobyt proběhl bez nejmenších problémů. Vstřícný a ochotný personál, výborná strava.

Vynikající (Kateřina H.)

Ubytování bylo útulné a jídlo výborné. Na snídani dostačující výběr a na večeři jedno teplé jídlo - vždy nám chutnalo. Personál ochotný a milý, na všem se dá dohodnout. DOPORUČUJU, my si dovolenou užili.

Skvělé (Lucie M.)

V penzionu u Zajíčků jsme byli spokojeni, velmi příjemný personál, paní nám poradila tipy na výlety. Ubytování útulné, příjemné. Stravování dostačující porce a chutné.

Skvělé (Zuzana B.)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).

Vynikající (Pavlína B.)

Ubytování bylo velice příjemné, jídlo vynikající! Kousek od Brna a přitom kousek od přírody.

Skvělé (Jan K.)

Penzion U Zajíčků byl skromnější, než se zdálo dle popisu. Situace oken pokojů byla přímo na silnici, i když před zřízením penzionu v podkroví mohli být pokoje otočeny na druhou stranu místo spojovací chodby. Takto by se i eliminoval hluk z restaurace a venkovního sezení. Snídaně bez větší možnosti výběru a večeře výběr z jednoho jídla nebo minutka za doplatek. I kalkulovaná cena za večeři ve výši 85 Kč neodpovídala v našem případě kvalitě jídla. Množství příloh bylo dostatečné.

Vynikající (Martina K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Popis odpovídal realitě. Hezké prostředí, čisto, útulno.

Skvělé (Petr P.)

Pobyt odpovídal popisu. Se službami penzionu jsme byli moc spokojený. Slušné ubytování, dobré snídaně a večeře.