Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince.

Romantika v prvorepublikovém hotelu Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která Vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Součástí hotelu je také krásné wellness centrum s vířivkou a saunou. Na zahradě je k dispozici bazén a pro sportovní vyžití také tenisový kurt.

Návštěva Prahy kdykoliv během roku

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeho krásu ocenil i prestižní výběr tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).

Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Technické muzeum, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce. Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří N.)

Umístění hotelu je velmi praktické, v klidném prostředí, ačkoliv je v blízkosti letiště. Vybavení hotelu velmi pěkné. Vše co bylo uvedeno na voucheru jsme obdrželi. Personál byl příjemný a velmi vstřícný. Případným zákazníkům bychom rozhodně doporučovali vzhledem k výše uvedeným kladům, ale i vzhledem ke lokalitě lokalitě a snadného dosažení kteréhokoliv místa v Praze metrem z blízkých Letňan

Vynikající (Nadežda ?.)

Pobyt odpovedal našim predstavám, akurát v sprchovacom kúte odtok odpadovej vody nie je dobre riešený

Skvělé (Lenka O.)

Poměr cena-služby nad očekávání, personál velmi příjemný, hotel absolutně čistý, prostředí příjemné.

Vynikající (Daniela H.)

Krásné ubytování ,výborná polopenze příjemný personál.Akorát daleko do centra Prahy.

Vynikající (Roxana J.)

Sauna za příplatek by mohla být levnější. Jinak vše v pořádku. Pěkné prostředí, milý personál, snídaně velice dobrá.

Skvělé (Radka K.)

Vše bylo OK. jen při odchodu jsme museli zaplatit rekreační poplatek. Ten bych pochopila, ale poplatek že jsem využila pobyt o víkend jsem nějak nepochopila. celkem to bylo kolem 150kč.

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu umístěné v malebné části jedné z nejpěknějších pražských čtvrtí. Personál hotelu milý a vstřícný. Dalším zákazníkům doporučujeme 1oo% nabídku Slevokingu, k tomuto pobytu využít! Cena na pražské poměry - určitě vynikající!

Vynikající (Milada B.)

Pobyt jsme absolvovali nyní v zimě, v létě to v daném hotelu musí být krásné. Prostředí hotelu se nám líbilo, snídaně také v pořádku. Personál hotelu příjemný a ochotný. Protože jsme nepřijeli autem, podrobně jsme dostali e-mailem vypsané spoje i mapku, které nás správně přivedly k hotelu, velký dík. Praha ve vánočním období je nádherná.

Vynikající (Jana ?.)

Umístění hotelu v historické části města, kladně hodnoceno, personál výborný, žádný problém. Doporučuji prohlídku historické části města, dále Kostnici, ale i nedaleký zámek Kačina.

Skvělé (Zdeněk M.)

velmi líbilo prostředí hotelu. Odpovídal pobyt popisu. Obdrželi jste vše, co bylo na kupónu uvedeno. strava dobrá