Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína a zapůjčením kol k výletům do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dana S.)

Hotel byl super, personál ochotný, strava úžasná. Snídaně bohaté a večeře velmi chutné. Mohu všem jen doporučit. Je to jeden z mála penzionů, které mohu vřele doporučit. Určitě se budeme vracet.

Vynikající (petra M.)

Byli jsme spokojeni moc, všichni byli moc milí a vstřícní. Ubytování bylo moc pěkné.

Vynikající (Miloslav ?.)

Vše bylo O.K., penzion velice dobrý, jídlo výborné, pokud bude dokončující instalace klíma na pokojích, tak to bude ještě lepší.

Vynikající (Eva R.)

Moc se nám v Pensionu Mlýn líbilo, strava domácká, chutná, personál velmi ochotný. Pokoje vybavené novým nábytkem, čisté, dokonce zde mají i výtah. Kola, která jsme si půjčili byly ve výborném technickém stavu. Nádherné okolí se sklípky a degustací projedete na kole, pak výlety do Lednice, Valtic, Mikulova - je to opravdu úžasné místo. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Miroslav T.)

Prostředí hotelu a strava vynikající. Obsluha pozorná a rychlá. Pouze pokoje byly malé a to pouze jenom postele a noční stolky. Nebyly žádné židle ani stolek.

Vynikající (Jiřina ?.)

Penzion Mlýn ve Velkých Bílovicích naprosto bez chyby. Ochotný personál, skvělé ubytování, výborné jídlo. Protože už jsme byli na více pobytech s poukazem od Slevokingu, můžeme srovnávat. Tady ani náznak toho, že bychom byli méně hodnotní zákazníci, skvělé místo a určitě bychom se tam chtěli zase vrátit. DOPORUČUJEME

Vynikající (Karel K.)

Jediné co bylo uvedeno na kuponu a nedostali jsme to byla láhev vína. Personál se za to omluvil, ale že již víno nedodávají. To nám samozřejmě nevadilo a koupili si láhev sami :-). Se službami jsme byli naprosto spokojeni a personál penzionu byl vynikající!

Vynikající (Milena M.)

Výborná strava, příjemný personál, vinné sklípku, cyklostezky vinohrady, Pálava, Pavlovské vrchy.

Vynikající (Libuše K.)

Pokoje byly pěkné, útulné. Strava nám moc chutnala a personál nám vyšel ve všem vstříc.

Vynikající (Antonín H.)

Prostředí hotelu bylo nově vybaveno, bylo to nad očekávání, strava výborná - jako domácí, personál vstřícný, velmi obětavý.