Jak přeskočit jazykovou bariéru? Dovolená bez znalosti cizích řečí.

TIPY TÝMU SLEVOKING21. 7. 2016

Chtěli byste na dovolenou do zahraničí, ale neumíte žádný cizí jazyk? Bojíte se, jak se dorozumíte, co když se vyskytne problém a vy si nebudete vědět rady? Máme pro vás tipy na pobyty a hotely v zahraničí, kde se dorozumíte česky.

S některými lidmi se prostě nedomluvíte. Často je to ale jen tím, že nemluvíte stejným jazykem. Nejlepší potom je, když se s nimi někdo domluví za vás. Český personál v zahraničních hotelech, průvodci a delegáti nebo šikovná zákaznická podpora mohou být vašimi berličkami na cestě za dovolenou bez komunikačních problémů.

Rakousko v českém hotelu

Sousední Rakousko je oblíbenou turistickou lokalitou nejen pro svou kulturu, historii a krásnou horskou přírodu, ale také pro pohostinnost tamních ubytovacích zařízení. Podíl na tom má i fakt, že ve spoustě hotelů a penzionů v Rakousky je česky hovořící personál.

Naše TIPY na ubytování:

  • Hotel Alpen Arnika leží ve výšce 1 650 m n. m. ve středisku Tauplitzalm nedaleko městečka Bad Mitterndorf, které je hojně navštěvované pro mnoho turistických stezek, cyklotras i termální lázně. Kromě českého personálu pobyt zpříjemní hezký interiér hotelu a oblast plná krásné přírody a průzračně čistých jezer. V místní restauraci si pochutnáte na tradičních štýrských specialitách a výborných vínech.
Dovolenou v Alpách si užijete bez obav z jazykové bariéry.
  • Hotel Alpenhof se může pochlubit ideální polohou v alpském středisku Semmering pouze jednu hodinu cesty od Vídně. Do střediska jede přímé vlakové spojený z Prahy, Pardubic, České Třebové, Brna a Břeclavi. Personál hotelu je z Česka a Slovenska, takže žádné problémy s porozuměním nehrozí, ochotně vám poradí ohledně výletů i všeho ostatního.


Pobaltí s českým komentářem

Nejznámější památky Evropy nemusí lidem bez znalosti jazyků zůstat zahaleny rouškou tajemství. Poznávací zájezdy s českými průvodci zaručují, že vám neunikne žádná podstatná informace.

Náš TIP na zájezd:

  • Expedice Pobaltím vám s českým komentářem ukáže ty nejoblíbenější památky Litvy, Finska, Lotyšska a Estonska. Uvidíte Horu křížů v Litvě, nádherné finské Helsinky včetně olympijského stadionu nebo estonský hrad Toompea. Expedici Pobaltím zaměstnanci Slevoking.cz osobně prověřili. Pokud toužíte po krásných historických památkách, téměř nedotčené přírodě, vynikající kuchyni a nevšedních zážitcích, rozhodně se příště vydejte do právě tam.
Tallin je oblíbená zastávka poznávacích zájezdů v Pobaltí.

Stresy s rezervací vyřeší zákaznická podpora

Pokud voláte do zahraničního hotelu a chcete si zarezervovat pokoj, obvykle je třeba umět alespoň anglicky. Zákaznická podpora Slevokingu vám však jakýkoliv hotel z nabídky ráda na požádání zarezervuje a vy tak nemusíte nic řešit.

  • Jedním z hotelů, který si často nechávají zákazníci od podpory Slevokingu provést rezervaci, je maďarský Thermal Hotel Superior v Mosonmagyaróváru, oblíbeném lázeňském městě pouze 2 hodiny cesty autem z Brna. Po rezervaci od nás už zbývá jen přijet a užít si pobyt, tradiční maďarskou kuchyni i nové privátní wellness s širokou nabídkou masáží. Skvělé je, že do lázní je to jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu.
Lázně pár metrů od ubytování, nemusíte se ptát na cestu.
Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím